Anasayfa / Krediler / Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2018
Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2018
Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2018

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları 2018


Ziraat Bankası’nın kredi kampanyalarının 2018 yılına ait güncel faiz oranlarını derledik. İhtiyaç kredileri kapsamında Ziraat Bankası’nın verdiği bütün krediler hakkındaki faiz ve maliyet bilgisini bu yazı üzerinden edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Faizleri

Ziraat Bankası’nın verdiği ihtiyaç kredisi kampanyalarını tek tek inceledik. Aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.


Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Ziraat tüketici kredisi için 48 ay vade yapılıyor. Kredi taksitlerini ayda bir veya 3 ayda birlik dönemlerde ödeme imkanınız var. Ziraat Tüketici Kredisi aylık faizi %1,43’tür. 2018 yılında bu oran uygulanmaktadır. Kredi kullanım tutarı için Ziraat Bankası tarafından belirlenmiş bir sınır yoktur. Krediye başvuru yapmak için Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu başlıklı yazımıza tıklayınız.

Ziraat Oyak İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası OYAK üyelerine özel bir faizle ihtiyaç kredisi vermektedir. OYAK üyeleri ve onların eşleri bu krediden faydalanabilmektedirler. Ziraat Oyak ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,40’tır. Diğer ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi bu krediye de 48 aya kadar vade uygulanabilir. Kredi hakkında ayrıntılı bilgi için Ziraat Bankası OYAK Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi başlıklı yazımıza tıklayınız.


Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Ziraat, eğitim masraflarını karşılamaları için öğrencilere ve onların yakınlarına eğitim kredisi vermektedir. Eğitim kredisi kapsamında verilen Ziraat ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,43’tür. Ziraat Bankası eğitim kredilerine 36 aya kadar vade yapabilir. Ziraat eğitim kredisi hesaplama, maliyet ve başvuru bilgileri için Ziraat Bankası’ndan Öğrenciye Kredi (Güncel 2018) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi

Ziraat Bankası, ”Emeklinin Artısı Tüketici Kredisi” adlı kampanyasıyla emekli müşterilerine özel kredi veriyor. Emekli kredileri için Ziraat Bankası’nın uyguladığı faiz oranı %1,32’dir. Aynı kampanyanın konut kredisi için düzenlenmiş olanı da mevcuttur. Ziraat Bankası emekli kredisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Ziraat’ten Emeklilere İhtiyaç ve Konut Kredisi 2018 başlıklı yazımıza mutlaka tıklayınız.

Ziraat Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alanlar yani Ziraat Bankası’nın maaş müşterisi olanlar ”Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi” kampanyasından faydalanabilirler. Bu kampanyanın faizleri standart tüketici kredisine göre daha düşüktür. Maaş müşterisi kredi kampanyasının faizleri %1,32’dir. Ayrıntılı bilgi edinmek için Ziraat Bankası Maaş Müşterilerine Özel Kredi 2018 adlı yazıya tıklayınız.

Ziraat İpotekli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası gayrimenkul ipotekli olarak da ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu tip krediler de ihtiyaç kredisi kapsamında yer alır. Konut, arsa veya iş yeri ipoteği yapılarak bu kredi kullanılabilir. 2018’de Ziraat ipotekli kredi faiz oranları %1,35 olarak uygulanmaktadır. Vade ise 48 ayı geçemez. Ziraat ipotekli kredi hesaplama, maliyet ve başvuru bilgileri için Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi 2018 başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

Ziraat Arsa Kredisi

Ziraat Bankası arsa satın almak isteyenlere, arsanın değerinin %50’si üst sınır olmak üzere, ihtiyaç kredisi veriyor. Ziraat arsa kredisi faiz oranları %1,35’ten başlıyor ve vadeye göre %1,37’ye kadar çıkabiliyor. 5 yıla kadar vade yapılabilen arsa kredisiyle ilgileniyorsanız; masraflar, maliyet ve başvuru hakkında ayrıntılı bilgi verdiğimiz Ziraat Bankası’ndan Arsa Kredisi 2018 başlıklı yazımızı mutlaka okuyunuz.

Ziraat Konut İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Ziraat Bankası bu kampanyasıyla teminat olarak sadece inşaatı tamamlanmış konutları kabul ediyor. Yüksek miktarda krediye ihtiyacı olan tüketiciler Ziraat’in bu kredisini kullanabilirler. Konut ipoteği karşılığında müşterilere yüksek tutarda ihtiyaç kredisi sağlayan bu kampanyanın faiz oranı %1,35’tir. İhtiyaç kredisi kapsamında olan bu kampanyaya 48 aya kadar vade uygulanabilir. Kredi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi 2018 başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ziraat İpotekli Kredi Transferi Kampanyası

Ziraat Bankası, başka bankalardan kullandığınız ipotekli kredileri uygun faizlerle kendi bünyesine taşıyor. Bu kampanyayı kullanarak başka bankalara olan ipotekli kredi borcunuzu anında kapatabilir ve borcunuzu Ziraat Bankası’na kolayca taşıyabilirsiniz. İpotekli kredi transferi için 48 aya kadar vade yapılır ve aylık %1,35 oranında faiz uygulanır. Kredi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Ziraat Bankası İpotekli Kredi Transferi Kampanyası başlıklı yazımıza tıklayınız.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir