Anasayfa / Bankalar / Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2019 (Mesai Saatleri)
Ziraat Çalışma Saatleri 2018
Ziraat Çalışma Saatleri 2018

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2019 (Mesai Saatleri)


En çok müşterisi olan bankalardan birisi olan Ziraat Bankası’nın 2019 çalışma saatleri hakkında bazı bilgiler verdik. Yazımızda Ziraat Bankası açılış-kapanış saatleri, Ziraat Bankası öğle arası saati ve hafta sonu mesai saatleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri dışında nasıl işlem yapabileceğinizi de sizlerle paylaştık.

Ziraat Bankası Mesai Saatleri 2019

Ziraat Bankası saat kaçta açılıyor?

Ziraat Bankası açılış saati sabah 09.00’dur. Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların çoğu saat 9.00’da açılmaktadır. Bu saat, bankanın müşteriye hizmet vermeye başladığı saattir. Personelin bankaya geldiği saat olarak algılanmamalıdır. Peki, Ziraat Bankası öğle tatili ne zaman?


Ziraat Bankası öğle tatili

Ziraat Bankası öğle arası saati 12.30 – 13.30 arasındadır. Bu saatler arasında Ziraat şubeleri kapalıdır. Banka şubelerinde bir işlem yapmak istediğinizde bu saatlere dikkat etmelisiniz. Peki, Ziraat Bankası kaça kadar açık?

Ziraat Bankası kaça kadar açık?

Ziraat Bankası kapanış saati 17.30 olarak belirlenmiştir. Müşteriler için şubeler üzerinden yapılacak son işlem saati budur. 17.30’dan sonra personel için bazen mesai devam edebilir. Bu saatten sonra şubede personel olsa dahi içeriye müşteri alınmayacaktır.


Ziraat Bankası cumartesi açık mı?

Ziraat Bankası şubeleri hafta sonu açık değildir. Bazı bankaların AVM, sınır kapısı ve terminaller içindeki şubeleri hafta sonları da hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası’nda mesai saatleri dışında nasıl işlem yapılır?

Şubelerden yapabilecek işlemleri zahmetsizce yapabilmeniz için internet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi araçlar üretilmiştir. Ziraat Bankası müşterileri internet şifresi oluşturarak bu hizmeti kullanabilirler. Ziraat Bankası internet şifresi (Ziraat Mobil Şifre) oluşturmayı bilmiyorsanız Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır? adlı yazımıza tıklayınız.

Bazı işlemleri Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da yapabilirsiniz. Ziraat mesai saatleri dışındaki zamanlarda 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp talebinizi iletebilirsiniz. Bazı durumlarda çağrı merkezine bağlanmak uzun sürebilir. Böyle durumlarda 444 00 00 çağrı merkezi numarasını tuşladıktan sonra 2 ve tuşuna basın, kart şifrenizi tuşlayın ve 0‘a basın. Bu şekilde müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası çalışma saatleri dışındaki zamanlarda bankadan hizmet alabilmek için Ziraat Mobil akıllı telefon uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için de internet şifresi almanız gerekir. Ziraat Mobil, bankanın internet bankacılığı kanallarından biridir. Bu sebeple alacağınız internet şifresini hem Ziraat Mobil’e hem de masa üstü sürümden Ziraat internet şubesine girerken kullanabilirsiniz. Mobil için internet şifresini nasıl alacağınızı yukarıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.


Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

İçindekiler1 ENFLASYONA ENDEKSLİ VADELİ HESAP NEDİR?1.1      ENFLASYONA ENDEKSLİ KAZANDIRAN VADELİ HESAPLAR HANGİ PARA BİRİMLERİNDEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir