Anasayfa / Krediler / Yapı Kredi Anında İhtiyaç Kredisi
Yapı Kredi Anında İhtiyaç Kredisi
Yapı Kredi Anında İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Anında İhtiyaç Kredisi


Acil nakit mi lazım, evin ihtiyaçları birikti mi, tatile mi çıkmak istiyorsunuz, yine arabaya masraf mı çıktı, yoksa evlenmek için beyaz eşya mı almak istiyorsunuz. O zaman anında ihtiyaç kredisi veren bankalardan olan Yapı Kredi anında ihtiyaç kredisi şartlarını, Yapı Kredi anında kredi nasıl alınacağını, yapı kredi anında ihtiyaç kredisi için hangi belgeleri istediğini yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Yapı kredi müşterisi olun veya olmayın anında ihtiyaç kredisine mobil şube ve yapı kredi internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz.


Yapı kredi müşterisi iseniz şubeye gitmeden yapı kredi mobil şube ve bireysel internet şubesinden anında ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmek için öncelikle mobil şube ve internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir. Şifrenizi şifre al – şifremi unuttum menüsünden şifrenizi alabilirsiniz. Şifreniz varsa mobil şubeye veya internet bankacılığına giriş yaparak başvurular menüsünde ki bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu ve kullanımı adımından 7/24 başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede sıkıcı banka prosedürlerinden kurtulmuş, zaman kazanmış olursunuz. Başvuru sonucunuz birkaç dakika içinde (hafta sonu da dahil ) cep telefonunuza sms olarak gelmektedir. Kredinizi hafta sonu dahi olsa hesabınızdan çekebilirsiniz.

Eğer yapı kredi müşterisi değilseniz yapı kredinin internet sitesinden kredi başvurusu formunu doldurarak hemen anında krediye başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz birkaç dakika içinde cep telefonunuza sms olarak gelmektedir. Onaylanan kredinizi size en yakın yapı kredi bankasından kullanabilirsiniz. Banka müşterisiyseniz ihtiyaç krediniz talebinizle anında hesabınıza işlenebilir.


Başvuru ve anında kredi kullanımı hakkında detaylı bilgiler:

  • Yapı kredi anında ihtiyaç kredisi başvurunuzu 48 aya kadar vade imkanıyla hemen kullanabilirsiniz.
  • Anında kredi olarak en az 1000 TL en çok 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz. (Yapı Kredi mevcut müşterilerine 75.000 TL ye kadar ön onaylı bireysel kredi limiti sunmaktadır)
  • Her gün başvuru yapabilirsiniz ve başvurunuz aynı gün içerisinde, genelde 5 dakika içinde, değerlendirilir. Sms ile kredi talep eden kişi bilgilendirilir.
  • Aldığınız krediye ara ödemelerde yapabilir, isterseniz kredinizi tek sefer de kapatabilirsiniz
  • Geri ödeme anında ihtiyaç kredisi alan kişiye göre (yaş, gelir durumu, yaptığı ek hizmet alımları) değişmektedir.

Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir