Anasayfa / Krediler / Yapı Kredi 4411 Sms Kredi Başvurusu (Yapı Kredi Cepten Kredi)
Yapı Kredi Sms Kredi

Yapı Kredi 4411 Sms Kredi Başvurusu (Yapı Kredi Cepten Kredi)


Yapı Kredi Bankası tüketicilere sms bankacılığı ile birçok hizmet veriyor. Bunlardan biri de sms ile kredi başvurusu…

Yapı Kredi’ye bir sms ile kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankası sms kredi hakkında bilgi verdik. Yapı Kredi sms kredi özellikleri nelerdir? Yapı Kredi cepten kredi faiz oranı kaçtır? Yapı Kredi cepten kredi başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredi Bankası sms ile anında kredi verir mi? Yapı Kredi Bankası kredi için hangi evrakları istiyor? Soruların cevaplarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.


Yapı Kredi sms kredi özellikleri nelerdir?

Yapı Kredi cepten kredi hizmetiyle kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sms bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi ve konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Yapı Kredi’ye sms ile en az 1000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası sms ile verdiği ihtiyaç kredilerine de en fazla 48 ay vade yapmaktadır. Sms ile yaptığınız kredi başvurusu kısa sürede sonuçlanacaktır. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa şubeler üzerinden kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kullanmak istediğinizi kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücret bütün kredilerden alınır çünkü bu verginin yasal dayanağı bulunmaktadır. Banka ve Sigorta Muamele Vergisi, Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi adı altında da kredinizden kesinti yapılmaktadır. BSMV adı altında yapılan vergi kesintisi kredinin aylık faiz tutarının %5’idir. KKDF adı altında yapılan vergi kesintisi kredinin aylık faiz tutarının %15’idir. BSMV ve KKDF vergileri belirttiğimiz oranlarda olmak suretiyle kredi vadesi boyunca bütün taksitlere eklenecektir. Yapı Kredi sms kredi kullananların hayat sigortası yaptırması gerekmektedir. Hayat sigortası ücretleri kişiden kişiye ve krediden krediye göre değişecektir. Yapı Kredi cepten kredi faiz oranları aylık %1,27’den başlamaktadır. Yapı Kredi Bankası sms kredi için örnek maliyet tablosu aşağıdaki gibidir:

Kredi MiktarıVade SayısıAylık Akdi
Faiz Oranı
Kredi Tahsis ÜcretiAylık Efektif
Faiz Oranı
(Sigorta Hariç)
Yıllık Efektif
Faiz Oranı
(Sigorta Hariç)
Aylık Taksit
Tutarı
Toplam Geri
Ödeme Tutarı
5.000 TL24 ay%1,3925 TL%1,8850%22,6195254,52 TL6.108,48 TL
25.000 TL36 ay%1,31125 TL%1,7531%21,0373914,68 TL32.928,48 TL
50.000 TL48 ay%1,27250 TL%1,6877%20,25291.476,29 TL70.861,92 TL

Sms ile kredi veren diğer bankalar hakkında bilgi edinmek isterseniz ” Sms Kredi Veren Bankalar 2018 ” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.


Yapı Kredi cepten kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi cepten kredi başvurusu hem ihitiyaç kredilerini hem de konut kredilerini kapsamaktadır. Yapı Kredi’ye sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Bireysel yazdıktan sonra kelimeler arasında birer boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi yazıp 4411 Yapı Kredi Bankası sms servisine gönderin. Peki, Yapı Kredi Bankası’na smsle konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası’na smsle konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası’na smsle konut kredisi başvurusu yapmak için Konut yazdıktan sonra kelimeler arasında birer boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi yazıp 4411 Yapı Kredi Bankası sms servisine gönderin.

Yapı Kredi Bankası sms ile anında kredi verir mi?

Yapı Kredi Bankası sms ile anında kredi vermiyor. Smsle yaptığınız kredi başvurularınız olumlu sonuçlanırsa Yapı Kredi Bankası’na ait bütün şubelerden kredinizi kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası müşterilerine internet bankacılığı ve mobil uygulama vasıtasıyla anında hesaba kredi imkanı sunuyor. Bunun için de Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı şifresi gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası kredi için hangi evrakları istiyor?

Yapı Kredi Bankası şubelerinden ihtiyaç kredileri için istenen belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir Belgesi
  • İkametgah belgesi ya da en az 3 aylık herhangi bir fatura.

Yapı Kredi Bankası şubelerinden konut kredileri için istenen belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir Belgesi
  • İkametgah belgesi ya da en az 3 aylık herhangi bir fatura
  • Krediye konu olan konuta ait tapunun fotokopisi

Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir