Anasayfa / Krediler / Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisi Kampanyası

Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisi Kampanyası


Düşük faizli konut kredisi almak istiyorsanız Vakıfbank Sarı Panjur Ev Kredisi kampanyalarına bakabilirsiniz. Bu yazımızda Vakıfbank Sarı Panjur kampanyası kapsamında olan Kışa Özel Konut Kredisi adlı kampanyayı araştırdık. Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisi ve özellikleri nelerdir, konut kredisi başvurusu nasıl yapılır, Vakıfbank konut kredisi faiz oranları nelerdir, Vakıfbank konut kredisi sms başvurusu nasıl yapılır? Soruların cevapları için yazımıza göz atın.

Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisi ve özellikleri nelerdir?

Vakıfbank müşterilerine düşük faizli konut kredisi sunuyor. Kışa özel konut kredisi kampanyasının özelliklerini sıralayalım:


  • Bu konut kredisi kapsamında 120 aya kadar vade yapılıyor.
  • Almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin en fazla %80’ine kadar konut kredisi alabilirsiniz. Alacağınız kredi limitini belirleyen en önemli faktörün aylık hane geliriniz olduğunu belirtelim.
  • Kışa özel konut kredisi faiz oranları, alacağınız kredinin türüne göre değişiyor.
  • Dosya masraflı konut kredileri için % 1,05 faiz uygulanıyor. Kredi miktarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınıyor. Ayrıca kredi tahsis ücretinin %5’i kadar da BSMV alınıyor. Bununla birlikte ekspertiz ücreti de alınıyor. (Örn: 100.000 TL’lik konut kredisi için 800 TL ekspertiz ücreti alınır.)
  • Dosya masrafsız konut kredileri için % 1,06 faiz uygulanıyor. Bu türde kredilerden de ekspertiz ücreti alınıyor. Konutun değerine göre ekspertiz ücreti değişmektedir.
  • Vakıfbank konut kredisi vermek için müşterilerine konut sigortası, zorunlu deprem sigortası ve hayat sigortası yaptırıyor. Bu masrafalar da ödeme planına yansıtılıyor.

Vakıfbank konut kredisi sms başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank konut kredisi sms başvurusu için ‘‘KONUT, TC kimlik numarası ve aylık gelirinizi’’ aralarında boşluk bırakarak 5724’e gönderin. Vakıfbank çağrı merkezi numarası olan 444 0 724’ü arayarak da konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir