Anasayfa / Krediler / Vakıfbank Kış Kredisi Kampanyası 2017

Vakıfbank Kış Kredisi Kampanyası 2017


2017 yılıyla birlikte bankalar çeşitli kredi kampanyaları düzenlemeye başladılar. Vakıfbank da çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile dikkat çekiyor. Bu yazımızda Vakıfbank Kış Kredisi adındaki ihtiyaç kredisi kampanyasını inceledik. Vakıfbank kış kredisi ve özellikleri nelerdir, Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları nelerdir, Vakıfbank kış kredisi sms başvurusu ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi sms başvurusu nasıl yapılır? Soruların cevapları için yazımıza göz atın.

Vakıfbank kış kredisi ve özellikleri nelerdir?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında bir kampanya olan Vakıfbank kış kredisi, çeşitli avantajlarıyla dikkat çekiyor. bu kampanyada dosya masraflı veya dosya masrafsız ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi olan kampanyada çeşitli ödeme seçenekleri de mevcut. Bu seçeneklere göre faiz oranları aylık %1,15 ile %1,25 arasında değişiyor.


Vakıfbank kış kredisi özellikleri:

  • Bu kampanya kapsamında almak istediğiniz tüm kredi limitleri için 3 aydan 48 aya kadar vade yapılıyor.
  • Kredi başvurusu için kefil istenmiyor ama bazı durumlarda banka kefil talep edebilir.
  • 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.
  • Faiz oranları aldığınız kredi limitine göre değişiyor.
  • 1000 TL ile 10.000 TL arasındaki dosya masraflı krediler için aylık faiz %1,20 olarak belirlenmiş ama kredi açılacak hesaba bir adet fatura ödeme talimatı verirseniz %1,19 faizle kredi alabilirsiniz. Bu limit için %0,5 kredi tahsis ücreti ve BSMV alınmaktadır.
  • 10.000 TL ile 50.000 TL arasındaki dosya masraflı krediler için aylık faiz %1,16 olarak belirlenmiş ama kredi açılacak hesaba bir adet fatura ödeme talimatı verirseniz %1,15 faizle kredi alabilirsiniz. Bu limit için %0,5 kredi tahsis ücreti ve BSMV alınmaktadır.
  • 1000 TL ile 50.000 TL arasında Vakıfbank dosya masrafsız ihtiyaç kredisi için faiz oranı %1,25’tir. Kredi açılacak hesaba bir adet fatura ödeme talimatı verirseniz %1,24 faizle kredi alabilirsiniz. Bu seçenekte kredi tahsis ücreti ve BSMV istenmiyor.
  • Dosya masraflı krediler için kredi tahsis ücreti kredi limitinin % 0,5’i kadardır. BSMV ise kredi tahsis ücretinin % 5’i oranında alınır.

Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu

Vakıfbank Kış Kredisi sms başvurusu için KREDI, kimlik numarası, aylık gelirinizi yazıp 5724’e gönderin. Sms ücreti tüm operatörler için 65 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Bu kampanyaya internet üzerinden başvuru yapmak için tıklayınız.  48 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu için Vakıfbank şubelerine de müracaat edebilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir