Anasayfa / Krediler / TEB’den Günde 10 TL’ye Ertelemeli İhtiyaç Kredisi (2018’de Ödemeye Başla)
teb ertelemeli kredi
teb ertelemeli ihtiyaç kredisi

TEB’den Günde 10 TL’ye Ertelemeli İhtiyaç Kredisi (2018’de Ödemeye Başla)


TEB, taksit ertelemeli kredi veren bankalardan biridir. Bu yazımızda TEB’in ertelemeli ihtiyaç kredisi hakkında bazı bilgiler verdik. TEB ertelemeli kredi özellikleri nelerdir? TEB ertelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranı kaçtır? TEB ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır? TEB ertelemeli ihtiyaç kredisi anında hesaba yatar mı?

TEB ertelemeli kredi özellikleri nelerdir?

Bu kampanya kapsamında kullanacağınız ihtiyaç kredilerinin taksit ödemeleri 2018 yılında başlıyor.  Bankaya 2018’e kadar taksit ödemesi yapmıyorsunuz. Günde 10 TL’ye yani aylık 300 TL’lik taksitlerle %1,33 faiz oranıyla 48 ay vadeli ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Vade sayısı en fazla 48 aydır. TEB ertelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranı kullandığınız kredi miktarına ve vadeye göre değişecektir. Kampanyanın diğer özellikleri şunlardır:


  • TEB ertelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında kullanacağınız kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
  • Ertelemeli kredinin aylık taksitlere yansıtılan faiz tutarı üzerinden BSMV (Banka ve Sigorta Muamele Vergisi) ve KKDF (Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergileri alınmaktadır.
  • Ertelemeli kredi aylık faiz tutarının %5’i kadar BSMV; %15’i kadar KKDF vergisi, vade sayısına göre bütün taksitlere bu oranlarda eklenip, müşteriye ödetilir.
  • TEB’den ertelemeli kredi kullanan müşterilere hayat sigortası yaptırılır. Hayat sigortası ücretleri yıllık olarak alınır. TEB’den 48 ay vadeyle 10.000 TL ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanan bir müşteri, yıllık ortalama 100 TL civarında sigorta ücreti öder. Bu ücretin miktarı müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullandığı kredi tutarına ve kredi skoruna göre değişebilir.

TEB ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

TEB ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz:

  • 0850 200 0666 numaralı TEB Çağrı Merkezi,
  • CEPTETEB internet şubesi,
  • TEB şubeleri

TEB ertelemeli ihtiyaç kredisi anında hesaba yatar mı?

TEB ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusunu online olarak yapmak mümkündür. TEB müşterileri internet bankacılığına şifreleri ile giriş yaparak anında kredi kullanabilirler. Şubesiz ve belgesiz olarak anında kredi kullanabilmek için TEB müşterisi olmanız ve internet şifresi edinmeniz gerekmektedir. TEB’den anında internet şifresi almak için bu bağlantıya tıklayınız. Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir