Salı , Ocak 16 2018
Anasayfa / Bankalar / Teb İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Teb İnternet Bankacılığı Şifre Alma
TEB internet bankacılığıyla çok çeşitli banka işlemleri yapılabiliyor. Şubelerde vakit kaybı yaşamadan ve mesai saati olmadan her an istediğiniz işlemi TEB internet bankacılığı ile yapmak mümkün. Bu yazımızda TEB internet bankacılığı hakkında bazı bilgiler verdik. TEB internet şubesi nasıl kullanılır? Anında TEB internet şubesi şifresi nasıl alınır? Cepteteb internet şifresi nasıl alınır? TEB İnternet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir? Cepteteb internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir? Cevaplar için yazımıza göz atabilirsiniz.

TEB internet şubesi nasıl kullanılır?

TEB internet şubesi kullanımı için TEB müşterisi olmak ve TEB internet şifresi almak gerekir. TEB internet şifresi alarak Cepteteb internet giriş yapabilir, anında şubesiz bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Anında TEB internet şubesi şifresi nasıl alınır? Cepteteb internet şifresi nasıl alınır?

Teb’in internet şubesi Cepteteb internet şubesi diye adlandırılmaktadır. Teb internet şubesi şifresi veya Cepteteb internet şifresi alma işlemi anında yapılabilir. Anında TEB internet şubesi şifresi almak için bu bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi girerek anında teb internet şubesi şifresi alabilirsiniz.

TEB İnternet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?  Cepteteb internet şubesi ile yapılabilecek işlemeler nelerdir?

Teb internet şubesi ile yani Cepteteb internet şubesi ile aşağıdaki işlemleri günün her saati şubesiz olarak yapabilirsiniz. TEB İnternet şubesi ile yapılabilecek işlemler şöyle:

  • EFT, havale, swift gibi para transferi işlemlerini günün her saatinden anında yapabilirsiniz.
  • Hisse senedi, borsa, tahvil ve bono alış verişi işlemlerini istediğiniz zaman anında yapabilirsiniz.
  • Türkiye Ekonomi Bankası’na kredilere anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Banka hesaplarınızdaki hareketleri anında görüntüleme, kredi kartı limitinizi anında arttırma, kart borçlarınızı ödeme ve taksitlendirme işlemleri, ek kart çıkarma başvurusu gibi işlemleri anında şubesiz olarak yapabilirsiniz.
  • Döviz, altın ve fon hesabı açabilir, anında alım satım işlemleri yapabilirsiniz
  • Sigorta ve bireysel emeklilik konusunda birçok işlem yapabilirsiniz
  • Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hoş Geldin Faizli Fibabanka Kiraz Hesap (Güncel 2018) başlıklı makalemizde fibabanka devam faizi, fibabanka hoş geldin faizi ve fibabanka kiraz hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırma!

Akbank Mevduat Faiz Oranları 2018

Akbank Mevduat Faiz Oranları 2018

Bu yazımızda Akbank vadeli hesap faiz oranları hakkında bilgiler verdik. Yazımızda Akbank vadeli hesap faiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir