Anasayfa / Krediler / TEB Günde 5 TL’ye 5000 TL’lik Dosya Masrafsız Kredi Veriyor
teb dosya masrafsız ihtiyaç kredisi
teb dosya masrafsız ihtiyaç kredisi

TEB Günde 5 TL’ye 5000 TL’lik Dosya Masrafsız Kredi Veriyor


Bu yazımızda Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) dosya masrafsız ve anında hesaba yatan ihtiyaç kredisi kampanyasını inceledik. TEB dosya masrafsız kredi kampanyasının özellikleri nelerdir? TEB masrafsız kredi faiz oranları ne kadar? TEB masrafsız kredi başvurusu nasıl yapılır? TEB’den şubesiz olarak nasıl kredi kullanılır?

TEB dosya masrafsız kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?

TEB’in bu kampanyası CEPTETEB ihtiyaç kredisi olarak adlandırılıyor. İnternet üzerinden başvuru yapılabilen bu kampanya kapsamında kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmıyor. Bu sebeple bu krediye masrafsız kredi denilmektedir. CEPTETEB ihtiyaç kredisine 3 ile 48 ay arasında vade yapılabiliyor. CEPTETEB masrafsız kredi faiz oranları %1,39 – %1,49 arasında değişiyor. Kampanyanın diğer özellikleri şöyle:


  • Kredilerden, kredi tutarının %0,5’i kadar alınan kredi tahsis ücreti bu kampanya kapsamında kullanılan kredilerden alınmıyor.
  • TEB masrafsız ihtiyaç kredisi taksitlerine yansıyan aylık faiz tutarı üzerinden BSMV (Banka ve Sigorta Muamele Vergisi) ve KKDF (Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergisi alınıyor. Aylık faiz tutarı üzerinden %5 oranında BSMV; %15 oranında ise KKDF vergisi bütün taksitlere bu oranda eklenerek müşteriden tahsil ediliyor.
  • CEPTETEB ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin hayat sigortası yaptırması zorunludur. Hayat sigortası masrafı olarak yıllık prim ücretleri müşteriden alınır. Bu ücretler müşterinin kullanacağı kredi tutarını, yaşına, cinsiyetine ve kredi notuna göre artıp azabilir. 48 ay vadeli 10.000 TL kredi için ortalama hayat sigortası prim ücreti yıllık 100 TL civarında olacaktır.

TEB masrafsız kredi başvurusu nasıl yapılır?

TEB’den dosya masrafsız ve şubesiz kredi kullanmak isteyenler bu bağlantıya tıklayabilirler. Açılan sayfadaki forma bilgilerinizi girip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

TEB’den şubesiz olarak nasıl kredi kullanılır?

TEB’in şubesiz bankacılık hizmeti veren web sitesi cepteteb.com.tr üzerinden, banka müşterisi olmasanız bile, 30.000 TL’ye kadar şubesiz ve anında kredi kullanabilirsiniz. Üst başlıkta verdiğimiz bağlantı üzerinden başvuru formunu doldurun. Başvuru sonucunuz kısa sürede cep telefonunuza gönderilecektir. Krediniz onaylanırsa, CEPTETEB müşteri temsilcisi sizi adresinizde ziyaret edip, sizden birkaç imza alarak kredinizi kullanıma hazır hale getirecektir. Bu sayede CEPTETEB müşterisi de olacaksınız. Müşteri olduktan sonra yapacağınız kredi başvurularında sizden imza ve evrak istenmeyecektir. Böylece CEPTETEB üzerinden anında ve masrafsız kredi kullanabileceksiniz.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir