Anasayfa / Sms Kredi / Sms Kredi Veren Bankalar 2019
sms kredi veren bankalar

Sms Kredi Veren Bankalar 2019


Günümüzde kredi başvurusu yapmak çok pratik bir hale geldi. Çağrı merkezi, mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da sms bankacılığı hizmetlerini kullanarak kolayla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu yazımızda sms kredi veren bankalar hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık.

Sms kredi veren bankalar

Sms ile kredi veren bankalar hangileri? Sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Bankaların sms kredi başvuru numaraları nelerdir? Bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Ziraat Bankası Sms kredi

Ziraat Bankası sms ile kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Ziraat Bankası bu şekilde kolayca kredi başvurusu alıyor. Sms ile yapılan kredi başvuruları kısa sürede sonuçlanıyor. Başvuru sonuçları olumlu ise, kredi başvurusu yapan müşteri banka şubelerine davet ediliyor. Kredi için gerekli belgeler ile şubeye gelen müşteri, başvurduğu krediyi bu şekilde kullanabiliyor. Ziraat sms kredi başvurusu yapmak için TUKETICI yazdıktan sonra kelime aralarında birer boşluk bırakarak ”T.C Kimlik Numarası, kredi miktarı, vade sasyısı ve aylık net gelir” bilgilerini yazın 4747‘ye gönderin. Ziraat Bankası sms kredi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız tıklayınız.

Halk Bankası sms kredi

Halk Bankası birçok kredi kampanyası düzenliyor. Bu kampanyaların bir kısmı için sms ile kredi başvurusu alıyor. Biz bu başlıkta Halk Bankası’na ait standart ihtiyaç kredisine sms ile nasıl başvurulacağını anlattık. Halkbank sms kredi başvurusu yapmak için “KREDI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” bilgilerinizi yazarak 3452’ye göndermeniz gerekmektedir. Halkbank sms kredi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.


İş Bankası sms kredi

İş Bankası da sms ile kredi veren bankalar arasında yer alıyor. İşbank’ın hızlı kredi adlı bir ihtiyaç kredisi kampanyası var. Bu kampanyaya başvuru seçeneklerinden biri de sms yöntemidir. İşbank müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden bu krediye başvurmak sizin için daha avantajlı olacaktır. Çünkü internet bankacılığına girip kredi başvurusu yaparsanız, kredi başvurunuz onaylandığı taktirde, krediniz hesabınıza anında yatırılıyor.

İşbank sms kredi başvurusu yapmak için kelime aralarında birer boşluk bırakarak ”NAKİT, TC kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelir” bilgilerinizi yazdıktan sonra 4402‘ye gönderin. İşbank sms kredi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız.

Vakıfbank sms kredi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi ön başvurularını sms ile alabiliyor. Vakıfbank sms kredi başvurusu yapmak için T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724′ gönderin. Bu şeklide Vakıfbank sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank sms kredi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Qnb Finansbank sms kredi

Qnb Finansbank sms kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Qnb Finansbank sms kredi başvurusu yapmak çok kolay. Qnb Finansbank sms kredi başvurusu için T.C. kimlik numaranızı yazıp 5030’a gönderin. Bu şekilde ihtiyaç kredisi ön başvurusu yapmış olacaksınız. Banka tarafından kredi kullanmak için uygun görülürseniz, ihtiyaç kredisi için gerekli belgelerle beraber QNB Finansbank şubelerine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank sms kredi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız.

Ing Bank sms kredi

Ing Bank sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı yazıp 2205’e gönderin. Ing bank sms kredi konusunda daha fazla bilgi için tıklayın.

Odeabank SMS Kredi

Odeabank’tan anında ihtiyaç kredisi kullanabilmek için ”NAKIT boşluk TC kimlik numaranızı” yazıp 8444’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Odeabank sms kredi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen okurlarımız Odeabank’tan 8844 Sms Kredi Başvurusu başlıklı yazımıza tıklayabilirler.

Şekerbank SMS Kredi

Şekerbank’tan ihtiyaç kredisi almak isteyenler ön başvuru işlemlerini sms ile anında yapabilirler. Şekerbank anında sms kredi başvurusu için Kredi boşluk TC kimlik no yazarak 1953’e göndermeniz gerekiyor. Şekerbank sms kredinin özellikleri ve sms ile kredi kartı başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Şekerbank 1953 Sms Kredi İle Anında Kredi Başvurusu başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

Fibabanka SMS Kredi

Fibabanka’ya anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bankanın sms servisini kullanabilirsiniz. Fibabanka anında sms kredi başvurusu yapmak için T.C kimlik numaranızı 3422’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekir. Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyen okurlarımız Fibabanka 3422 Sms Kredi ile Anında Kredi Başvurusu başlıklı yazımıza tıklayabilirler.

Garanti Bankası SMS Kredi

Garanti Bankası’na kredi başvurusu yapmak isteyen okurlarımız bunu sms bankacılığı ile kolayca yapabilirler. Sms ile yapılan başvurular kısa sürede sonuçlanır. Olumlu sonuçlanmış kredilerinizi şubelerden kolayca kullanabilirsiniz. Garanti Bankası’na sms ile anında kredi başvurusu yapmak isterseniz T.C kimlik numaranızı 3390’a göndermeniz yeterlidir. Garanti Bankası ihtiyaç kredileri ve sms ile kredi kartı başvurusu gibi konularda ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz bir yazı olan Garanti 3390 Sms Kredi Başvurusu (Garanti Cepten Kredi) başlıklı yazımıza tıklamanızı öneririz.

Denizbank SMS Kredi

Denizbank da ihtiyaç kredisi başvurularını sms servisi ile alabiliyor. Kredi notunuz uygunsa Denizbank’tan kolayca kredi kullanabilirsiniz. Denizbank’a anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isterseniz KREDİM yazıp bir boşluk bırakın T.C kimlik numaranızı yazın ardından 3280‘e gönderin. Bankanın verdiği krediler hakkında faiz ve maliyet bilgileri gibi konularda bilgi edinmek isterseniz Denizbank 3280 Sms Kredi Başvurusu başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.


Kaçırma!

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu

Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Ziraat Bankası Sms Kredi Başvurusu2 Ziraat Bankası’na 4747 SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?2.1 Ziraat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir