Anasayfa / Bankalar / Şekerbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma
şekerbank internet şifresi

Şekerbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma


Şekerbank müşterileri, Şekerbank’ın özel olarak tasarladığı internet bankacılığı uygulamasıyla birçok bankacılık işlemini anında yapabiliyorlar. Şubesiz ve hızlı bankacılık için internet şubesini kullanmak büyük bir kolaylık… Bu yazımızda Şekerbank internet bankacılığı hakkında bazı bilgiler verdik. Şekerbank internet şubesi nasıl kullanılır? Şekerbank’tan anında internet şifresi nasıl alınır? Şekerbank internet şifresi nasıl alınır? Şekerbank internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

Şekerbank internet şubesi nasıl kullanılır?

Şekerbank internet şubesi kullanımı için Şekerbank’ın müşterisi olmak gerekmektedir. Şekerbank müşterilerinin internet bankacılığını aktif şekilde kullanabilmeleri için internet bankacılığı şifresi almaları şarttır. İnternet bankacılığı şifresi ile Şekerbank web sitesi üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden internet bankacılığına anında giriş yapabilir ve birçok işlemi şubesiz ve hızlı olarak anında yapabilirsiniz. Peki, Şekerbank’tan anında internet şifresi nasıl alınır?


Şekerbank’tan anında internet şifresi nasıl alınır?

Müşteriler, Şekerbank’ın internet sitesi üzerinden bir bağlantıya tıklayarak anında internet şifresi alabilirler.  Kısa yoldan Şekerbank’tan anında internet şifresi almak isteyenler bu bağlantıya tıklayabilirler. Bağnatıdaki sayfada Şekerbank’tan aldığınız herhangi bir kartın bilgilerini ve kimlik bilgilerinizi ilgili kısımlara girerek Şekerbank’tan anında internet şifresi alabilirsiniz.

Şekerbank internet şifresi nasıl alınır?

Şekerbank mobil uygulaması ya da Şekerbank müşteri hizmetleri üzerinden de internet şifresi oluşturabilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası 444 7 878′ dir.


Şekerbank internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

Şekerbank internet şubesine bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletinizden internet bankacılığı şifrenizle giriş yaparak aşağıdaki bankacılık işlemlerini şubesiz ve hızlı olarak anında yapabilirsiniz.

  • Para transferi işlemlerini günün her saati anında yapabilirsiniz. Başka banka hesabına yaptığınız transfer işlemleri mesai saatleri içinde gerçekleşir.
  • Bireysel anında kredi başvurusu ve anında kredi kartı ve ek kart başvurusu yapabilirsiniz.
  • Vergi borcu ve ceza borcu ödemesi yapabilirsiniz.
  • Döviz, altın, fon, hisse senedi alış-satışı yapabilirsiniz.
  • Kredi taksiti ödemesi, kredi kartı borcu ödemesi, fatura ödemeleri ve faturasız hatta TL yükleme gibi birçok işlemi şubesiz, hızlı ve anında yapabilirsiniz.

Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

İçindekiler1 ENFLASYONA ENDEKSLİ VADELİ HESAP NEDİR?1.1      ENFLASYONA ENDEKSLİ KAZANDIRAN VADELİ HESAPLAR HANGİ PARA BİRİMLERİNDEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir