Anasayfa / Sms Kredi / Şekerbank 1953 Sms Kredi İle Anında Kredi Başvurusu
Şekerbank 1953 Sms Kredi İle Anında Kredi Başvurusu

Şekerbank 1953 Sms Kredi İle Anında Kredi Başvurusu


Artık kredi başvurusu yapmak için banka şubelerine gitmek şart değil. İnternet şubesi, telefon bankacılığı ya da sms bankacılığı ile şubesiz olarak kredi başvurusu yapmak çok daha pratik. Bu yazımızda Şekerbank sms kredi hakkında siz okurlarımıza bilgi verdik. Şekerbank’ın sms kredi servisi hakkındaki şu soruları cevapladık:

Şekerbank sms kredi özellikleri nelerdir? Şekerbank sms kredi faiz oranları nasıldır? Şekerbankbank anında kredi verir mi? Şekerbank sms kredi üst limiti ne kadardır? Şekerbank sms kredi faiz oranları ne kadar? Şekerbank sms ile anında kredi başvurusu nasıl yapılmaktadır? Şekerbank sms ile anında kredi kartı başvurusu nasıl yapılmaktadır?


Sms ile Şekerbank kredi kartı limiti sorgulama nasıl yapılır? Sms kredi veren diğer bankalar hakkında ayrıntılı bilgiyi Sms Kredi Veren Bankalar 2019 başlıklı yazımıza tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Şekerbank sms kredi özellikleri nelerdir?

Sms ile anında kredi başvurusu yaptıran Şekerbank’ın sms kredisinin özellikleri şunlardır:


  • Şekerbank sms kredi üst limiti 50.000 TL’dir. Bu tutarın üzerinde kredi ihtiyacı olanlar Şekerbank şubelerine başvurmalıdırlar.
  • Şekerbank sms kredi faiz oranları kullanacağınız vadeye göre değişmektedir. 3-24 ay arası vadeler için aylık %1,72, 25-36 ay arası vadeler için %1,73, 36-48 ay arası vadeler için %1,75 oranında geri ödeme faizi uygulanmaktadır.
  • Kullanılan Şekerbank 1953 sms kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti müşteriden alınmaktadır.
  • Şekerbank 1953 sms aylık akdi faiz tutarının %5’i kadar BSMV, %15’i kadar KKDF vergisi alınmaktadır. BSMV, Banka Sigorta Muamele Vergisi; KKDF ise Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu demektir.
  • Sms ile anında kredi başvurusu yaptıran Şekerbank, müşterilerine kredi kullandırmak için hayat sigortası yaptırmaktadır. Bu sigorta zorunlu olarak müşteriye yaptırılır. Yıllık hayat sigortası primi de müşteriden tahsil edilecektir. Kredi tutarı, müşterinin yaşı, müşterinin kredi notu gibi faktörler prim ücretini belirleyecektir.

Şekerbankbank anında kredi verir mi?

Şekerbank anında kredi vermemektedir. Sadece sms ile anında kredi başvurusu yaptırmaktadır. Bazı bankalar müşterilerine şubesiz başvuru yaptırırlar ve onaylanan başvurular kısa sürede müşterilerinin hesaplarına yatırılır. Bu bankalara anında kredi veren bankalar diyoruz. Anında kredi veren bankalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz bu bağlantıya tıklayınız.

Şekerbank sms ile anında kredi başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Şekerbank’a sms ile anında kredi başvurusu yapmak için Kredi boşluk TC kimlik no yazarak 1953‘e gönderebilirsiniz. Beş dakika içinde kredi başvurunuz sonuçlanacaktır. Olumlu olan sms kredi başvurunuzu tamamlamak için Şekerbank şubelerine gitmeniz gerekecektir. Sonuç olarak Şekerbank anında kredi vermemektedir; sadece sms ile anında kredi başvurusu yaptırmaktadır. Kredinizi kullanabilmeniz için şubelere müracaat etmeniz şarttır.

Şekerbank sms ile anında kredi kartı başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Şekerbank Bütçem Bonus kredi kartına ve Bonus kredi kartına sms ile anında başvuru yapmak mümkündür. Şekerbank sms ile anında Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için BONUS  boşluk kimlik numaranızı yazıp 1953’e göndermeniz gerekmektedir.

Şekerbank Bütçem Bonus adlı kredi kartına da sms ile anında başvuru yapmak mümkündür. Şekerbank Bütçem Bonus karta sms ile anında başvuru yapmak için BUTCEM boşluk kimlik numaranızı yazıp 1953’e göndermeniz gerekmektedir. Şekerbank bankamatik kartı yani hesap kartı olan Şeker Kart’a da sms ile anında başvuru yapabilirsiniz. Peki, sms ile anında Şeker Kart başvurusu nasıl yapılır?

Sms ile anında Şeker Kart başvurusu nasıl yapılır?

Sms ile anında Şeker Kart başvurusu yapmak için SEKERKART boşluk kimlik numaranızı yazıp 1953’e göndermeniz gerekmektedir. Bu şekilde anında hesap kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Sms ile Şekerbank kredi kartı limiti sorgulama nasıl yapılır?

Şekerbank müşterisiyseniz ve Şekerbank’tan aldığınız bir kredi kartınız varsa bu kredi kartının limit bilgilerini yedi gün yirmi dört saat anında sorgulayabilirsiniz. Sms ile Şekerbank kredi kartı limiti sorgulama işlemi için 1953’e bir kısa mesaj göndermeniz yeter. SMS ile redi kartı limiti sorgulamak için KKLIMIT yazın bir boşluk bırakın ve kredi kartı numaranızın son dört rakamını yazıp 1953’e gönderin. Sorgulama işleminin gerçekleşebilmesi için kısa mesaj gönderirken kullanacağınız cep telefonu numarasının Şekerbank veri tabanına kayıtlı olması gerektiğiniz unutmayın. Cep numaranız sistemde kayıtlı değilse 0850 222 7878 numaralı Şekerbank çağrı merkezini arayın ve numaranızı sisteme kaydettirin.


Kaçırma!

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu

Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Ziraat Bankası Sms Kredi Başvurusu2 Ziraat Bankası’na 4747 SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?2.1 Ziraat …

bir yorum

  1. Avatar
    ŞekerBank Bakiye Sorgulama

    İşime yaradı. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir