Anasayfa / Krediler / QNB Finansbank’tanTelefondan Anında Kredi

QNB Finansbank’tanTelefondan Anında Kredi


QNB Finansbank anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Finansbank internet şubesi üzerinden ya da telefon bankacılığı ile anında ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bu yazımızda QNB Finansbank Telefondan Kredi ile ilgili araştırma yaptık.  QNB Finansbank Telefondan Kredi özellikleri nelerdir? QNB Finansbank Telefondan Kredi faiz oranı kaçtır? QNB Finansbank Telefondan Kredi başvurusu nasıl yapılır? Soruların cevapları yazımızda…

QNB Finansbank Telefondan Kredi özellikleri nelerdir?

QNB Finansbank müşterilerine anında telefon kredisi sağlıyor. Finansbank müşteri hizmetleri numaralarını arayarak anında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunuyorsunuz. Başvurunuz olumlu ise krediniz hesabınıza hemen yatırılıyor. QNB Finansbank Telefon kredisi ile ilgili özellikleri sıralayalım:


  • QNB Finansbank Telefondan anında kredi kapsamında en az 1000 TL en fazla 30.000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.
  •  QNB Finansbank Telefondan Kredi faiz oranı aylık %1,41 olarak belirlenmiş.
  •  QNB Finansbank telefon kredisi için 48 aya kadar vade yapılıyor.
  • Anında telefon kredisi için kredi tahsis ücreti, BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi) ve hayat sigortası primi gibi ek giderler alınmaktadır.
  • Hayat sigortası yaptırmak mecburidir. Hayat sigortanızı ister Finansbank’a isterseniz, bankanın gerekli şartlarını sağlamak şartı ile, başka bir sigorta firmasına yaptırabilirsiniz.

QNB Finansbank Telefondan Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Anında kredi veren bankalar arasındaki Finansbank’ın telefondan kredi başvurusunu hemen yapabilirsiniz. QNB Finansbank telefon kredisi başvurusu yapabilmeniz için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Başvuru için 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank danışma hattını arayabilir, telefondan anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa krediniz hemen hesabınıza yatırılacaktır.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir