Anasayfa / Krediler / Enpara’dan Hesabınıza Anında Kredi

Enpara’dan Hesabınıza Anında Kredi


Birçok banka birçok türde kredi imkanı sağlıyor. Bunlar arasında seçim yapmak ise müşterilere kalıyor. Müşterilerin seçimini etkileyen en önemli faktörlerden biri şüphesiz ki kredinin anında hesaba yatırılabilmesi. Bu durumu gerçekleştirebilen bankalardan biri de QNB Finansbank ve onun şubesiz bankacılık ürünü Enpara…

Enpara şubesiz bir bankacılık ürünüdür. Alt yapı desteğini Finansbank’tan almasına rağmen, müşteri konusunda bağımsız bir kurumdur. Finansbank’a bağlı bir internet sitesi olan enpara.com ile kolayca kredi başvurusu yapılıyor. Bunun için Finansbank müşterisi olmak gerekmiyor. Ancak Enpara’nın müşterisi olmanız şart koşuluyor.


Kredi başvurusu onaylanınca kredi tutarı direkt hesabınıza yatırılıyor. Bu yazımızda enpara.com’dan hesaba anında kredi imkanı ile ilgili bir araştırma yaptık. Enpara ile Finansbank anında kredi özellikleri nelerdir? Enpara ile Finansbank anında kredi faiz oranları nasıldır? Enpara ile Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır? Bütün soruların cevapları yazımızda…

Enpara ile Finansbank anında kredi özellikleri nelerdir?

QNB Finansbank’ın bir kolu olan enpara.com’un hesaba anında kredi kampanyasının özelliklerini sıralayalım:


  • Enpara’dan 1000 TL’den 30.000 TL‘ye kadar kredi kullanabilirsiniz.
  • Enpara anında kredi faiz oranları aylık %1,55‘tir.
  • 48 aya kadar vade yapılabiliyor.
  • Bu kredinin yıllık maliyeti (Efektif Faiz) %25 civarında seyrediyor.
  • Enpara’dan alacağınız krediler için kredi tahsis ücreti istenmiyor. Ancak hayat sigortası yaptırmayı enpara da artık zorunlu tutuyor.
  •  Enpara.com, kredi vereceği kişileri önce müşterisi yapıyor. Hem müşteri kaydı hem de kredi kullanımı işlemlerini şubesiz ve belgesiz olarak yaptığından, tüketiciler tarafından sık kullanılıyor.

Enpara ile Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank müşterileri için başvuru süreci:

Bankanın müşterisi iseniz enpara.com internet şubesinden ya da enpara.com cep şubesinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı taktirde enpara.com internet veya cep şubesi aracılığı ile size gönderilen kredi sözleşmesini onaylayabilirsiniz. Bu onaydan sonra krediniz Finansbank mevduat hesabınıza yatırılacaktır. Enpara internet şubesinden kredi başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayın.

Enpara müşterisi olmayanlar için başvuru süreci:

Bankanın müşterisi değilseniz yine de enpara.com üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size vereceğimiz bağlantıdaki ”Enpara.com müşterisi değilim” sekmesine tıkladıktan sonra sayfanın en altında çıkacak başvuru bölümünden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Buradan yapacağınız başvuru sonucunda banka temsilcileri sizinle irtibata geçip adresinize kadar gelecekler. İstediğiniz adrese gelerek sizi Enpara.com müşterisi yapacaklar. Tüm imzalar ve onaylar alınınca da kredinizi kullanabileceksiniz. Enpara müşterisi değilseniz enpara.com’dan kredi başvurusunu bu bağlantıdan yapabilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir