Anasayfa / Krediler / QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi
Peşinatsız Konut Kredisi

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi


QNB Finansbank çeşitli özelliklerde konut kredisi kampanyaları düzenliyor. Bunlardan biri de ”Peşinatsız Konut Kredisi” kampanyasıdır. Bu yazımızda, QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi kampanyasını inceledik.

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi’nin özellikleri nelerdir?

Finansbank bu kampanya kapsamında 180 aya kadar vade yapıyor. Bu kapsamda verilen konut kredisi için müşteriden peşinat alınmıyor. Finansbank’ın peşinatsız konut kredisi için uyguladığı faiz oranı aylık %1,07′dir. Bu kredi kampanyasını kullanarak satın alacağınız evin ekspertiz değerinin %100’üne kadar kredi veriliyor. QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi kullanan müşteriler şu masrafları ödemek durumundalar:


  • Kullanılan kredi miktarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınıyor,
  • Banka, size konut kredisi verme karşılığında mevcut evinize ya da krediyle satın alacağınız eve ipotek koyuyor. İpotek tesis masrafı olarak müşteriden 120 TL alınıyor.
  • Ekspertiz masrafı olarak da müşteriden 550 TL alınıyor.
  • Kredi taksitlerinizi topluca ödemek isterseniz QNB Finansbank’a erken ödeme cezası vermeniz gerekir. Ödeyeceğiniz toplam taksit sayısı 36 ayı geçmiyorsa ödeyeceğiniz anapara miktarının en çok %1’i, 36 ayı geçiyorsa ödeyeceğiniz anapara miktarının en çok %2’si kadar erken ödeme cezası müşteriden tahsil edilecektir.
  • QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi kullanacak olan müşterinin hayat ve konut sigortası yatırması zorunludur. Bunların yanında DASK yani Zorunlu Deprem Sigortası da yaptırılacaktır. Sigorta primleri müşteriye göre değişicektir.

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi Anında Başvuru

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi’ne de anında başvuru yapabilirsiniz. Bu krediyi kullanabilmeniz için internet başvurunuzun onaylanması gerekecektir. İnternet üzerinden QNB Finansbank’a anında konut kredisi başvurusu yapanlar ve bu başvurusu onaylananlar, banka şubelerine müracaat ederek kredi kullanabilirler. QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi Anında Başvuru için tıklayınız.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir