Anasayfa / Krediler / QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi (3 Ay Ertelemeli)
Bedelli Askerlik İhtiyaç Kredisi
Bedelli Askerlik İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi (3 Ay Ertelemeli)


Finansbank bedelli askerlik yapmak için paraya ihtiyacı olanlara 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. Krediye 3 ay erteleme yapılırsa 45 aya kadar; yapılmazsa 48 aya kadar vade yapılıyor. Faiz oranı %2,51’den başlıyor. Diğer ayrıntılar aşağıda…

Finansbank Bedelli Kredisi 2019

QNB Finansbank bedelli askerlik kredisi için en az 1000 en çok 15000 TL kredi veriyor. Krediyi kullanan kişiden peşin olarak kredi tahsis ücreti alınıyor. Sigorta masrafları ve diğer vergiler de standart bir ihtiyaç kredisi ürününde olduğu gibi uygulanıyor. Çeşitli opsiyonlar için hesaplanan ve maliyet tablosunu inceleyebilirsiniz:


48 ay vadeli 15.000 TL tutarındaki bedelli askerlik kredisi için
Faiz OranıTaksit TutarıYıllık Toplam Maliyet
%2,51595 TL%43,2432
%2,68618 TL%46,6956
%2,96656 TL%52,5432

Faiz oranları neden değişken?

Bu durumun temel sebebi müşterinin kredi notudur. Kredi notu ne kadar yüksek olursa faiz oranı o kadar düşecektir. Bu kampanya için uygulanan en düşük oran %2,51’dir. Kredi notu 1300’den düşük olanlara bedelli askerlik kredisi verilmeyecektir.

3 ay erteleme ne işe yarar?

Taksitlerinizi 3 ay sonra ödemeye başlarsınız. Bu seçenek için maksimum vade sayısı 45 ay olacaktır. Ertelenen bedelli askerlik kredi taksit tutarlarınız geriye kalan vadelere eklenir. Kredinin toplam maliyetinde bir değişme olmaz.


Kimler başvurabilir?

Kredi puanı uygun olan herkese kredi çıkacaktır. Ancak çıkacak olan kredi tutarını belirleyen en önemli faktör müşterinin aylık geliridir. Belgeli olmayan gelirleri bankalar kabul etmez.

Finansbank İhtiyaç Kredisiyle Bedelli Kredisinin Farkı Ne?

Adı haricinde hiçbir farkı yoktur. Bazı bankalar bu tip zamanlarda dikkat çekebilmek adına kampanya ismi değiştirebiliyor. Kimilerinin kampanyalarında faiz indirimi olabiliyor. Ancak QNB’de böyle bir durum söz konusu değil.

Başvuru için ne yapmalı?

İnternet üzerinden başvurmak için bu bağlantıya tıklayın. Müşteriyseniz paranız anında hesabınıza yatırılır.  Değilseniz Finansbank şubelerini aşağıdaki belgelerle gidip kredinizi alabilirsiniz.

  • Kimlik Belgesi
  • Bedelli Askerlik talebini gösterir belge
  • Gelir Belgesi

DİKKAT: 3 ay ertelemeli kredi imkanı sadece şubelerden yapılan başvurular için geçerlidir.

Daha düşük faizler sunan Yapı Kredi Bankası’na da bakın. Yapı Kredi Bedelli Askerlik Kredisi makalesini görmek için https://anindakrediler.com/yapi-kredi-bedelli-askerlik-kredisi-2019-2222/ adresine tıklayın.

Sorunuz mu var? Alttaki yorumlar sekmesinden hemen bize iletebilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir