Anasayfa / Krediler / QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi
Artan Taksitli Konut Kredisi

QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi


Konut kredisi kullanmak isteyen tüketicilerin tercih edebileceği onlarca kampanya bulunuyor. Bu yazımızda, Qnb Finansbank’ın ”Artan Taksitli Konut Kredisi” kampanyasını inceledik. Ayrıntılar için yazımıza göz atabilirsiniz.

QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Finansbank’ın bu konut kredisi kampanyasının en önemli özelliği; konut kredisi taksit tutarlarını müşterilerin belirleyebilmesidir. Kullanacağınız konut kredisinin taksit tutarları vadesi boyunca  sizin belirleyeceğiniz oranda artacak, böylelikle krediye yüklenen faiz yükü azalacaktır. Bu kampanyanın diğer özellikleri ve gider kalemleri ise şöyle:


  • Artan taksitli konut kredisi için 180 ay yani 15 yıla kadar vade yapılabiliyor.
  • QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi faiz oranı aylık %1,07’dir.
  • Kullanabileceğiniz konut kredisi tutarı, kredi kullanarak satın alacağınız evin ekspertiz değerinin %80’ini geçemiyor.
  • QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi kampanyası kapsamında kullandığınız kredi miktarının %0,5’i kadar tahsis ücreti kesiliyor.
  • Banka satın alacağınız eve eskpertiz işlemi uyguluyor. Uygulanan ekspertiz işleminin ücreti 550 TL’den başlıyor.
  • QNB Finansbank’tan kredi kullanarak satın alacağınız eve banka ipotek koyuyor. İpotek borcunuz bitince kaldırılıyor. İpotek işlemi için 120 TL ücret yine müşteriden alınıyor.
  • Alacağınız eve konut sigortası ve DASK yaptırmak zorunludur.
  • Krediyi kullanan kişinin hayat sigortası yaptırması zorunludur.
  • Bu konut kredisinin taksitlerini vaktinden önce ve topluca ödediğiniz taktirde, QNB Finansbank’a kredi erken ödeme cezası ödersiniz. Kalan taksit sayısı 36 ayı geçmiyorsa ödeyeceğiniz anapara miktarının en çok %1’i, 36 ayı geçiyorsa en çok %2’si kadar erken ödeme cezası müşteriden alınacaktır.

QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi Anında Başvuru

QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi anında başvuru işlemini QNB Finansbank’ın internet sayfası üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa yakınınızda bulunan bir QNB Finansbank şubesinden konut kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank Artan Taksitli Konut Kredisi anında başvuru için tıklayınız.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir