Anasayfa / Krediler / Qnb Finansbank Anında Taşıt Kredisi Başvurusu
anında taşıt kredisi başvurusu

Qnb Finansbank Anında Taşıt Kredisi Başvurusu


Qnb Finansbank müşterilerine anında taşıt kredisi başvurusu yaptırıyor. Bu yazımızda Qnb Finansbank’ın taşıt kredisi kampanyasından söz ettik. Qnb Finansbank taşıt kredisi özellikleri nelerdir? Qnb Finansbank taşıt kredisi faiz oranı ne kadar? Qnb Finansbank anında taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır? Qnb Finansbank taşıt kredisi anında hesaba yatar mı?

Qnb Finansbank taşıt kredisi özellikleri nelerdir?

Finansbank’ın standart taşıt kredisi kampanyasının özellikleri şunlardır:


  • Banka 0 km ve 8 yaşa kadar olan 2. el araçlara binek ve hafif ticari sınıftaki araçlara kredi veriyor. 0 km ve 0-5 yaş arasındaki 2. el araçlar için 48 aya kadar vade yapılabiliyor. 6-8 yaş aralığındaki 2. el araçlar için yapılabilen en yüksek vade; araç yaşı ve vade toplamı olarak 10 yıldır. Örneğin; 8 yaşındaki bir araca en fazla 24 ay vadeli kredi verilir.
  • QNB Finansbank 50.000 TL’ye kadar değeri olan taşıtlara için taşıt değerinin %70’i kadar kredi verir. Banka kredisiyle satın almak istediğiniz taşıtın değeri 50.000 TL’nin üzerinde ise; 50.000 TL’nin üzerindeki bölümün %50’si kadar kredi kullanabilirsiniz. Örneğin; 100.000 TL’lik bir otomobil için kullanacağınız maksimum kredi tutarı 60.000 TL olacaktır.
  • Banka, müşterisine verdiği taşıt kredisi karşılığında, kredi ile satın alacağınız taşıta rehin koymaktadır. Bankaya olan borcunuzun bitimine kadar araç üzerinde banka rehni kalacaktır. Borcunuz bitince rehin kaldırılır.
  • Kredi ile satın alacağınız araca kasko yapma tercihi müşterinindir. Kasko yaptırmak zorunlu değildir. Qnb Finansbank aracılığı ile kasko yaptırırsanız kullanacağınız taşıt kredisi faizinde indirim yapılabilir.
  • Bu bankadan kredi kullanan bütün müşterilere hayat sigortası yaptırılmaktadır. Bu sigorta banka tarafından müşteriye kredi kullanımı için şart koşulmaktadır. Hayta sigortası primi müşteriye ve kullanacağı kredinin özelliğine göre değişecektir. Taşıt kredisi için yapılan hayat sigortasının yıllık pirimi ortalama 150 TL civarındadır.
  • Kullandığınız kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır. BSMV ve KKDF kapsamında da kanuni oran kullanılarak, kredi faiz tutarı üzerinden vergi alınmaktadır.
  • QNB Finansbank taşıt kredisi faiz oranı aylık %1,45 olarak uygulanmaktadır.

Qnb Finansbank anında taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank anında taşıt kredisi başvurusu yapmak için Finansbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Banka müşterisiyseniz mobil ya da bilgisayar üzerinden internet bankacılığına giriş yapıp anında taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank müşterisi değilseniz bu bağlantıya tıklayarak kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bankanın internet şubesine giriş yapabilmeniz için internet şifrenizin olması gerekiyor. İnternet şifresi olmayan Finansbank müşterileri ” QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma ” başlıklı yazımıza tıklayıp kolayca internet şifresi alabilirler.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir