Anasayfa / Krediler / Qnb Finansbank Anında Motosiklet Kredisi
motor kredisi

Qnb Finansbank Anında Motosiklet Kredisi


Bu yazımızda QNB Finansbank’ın tüketicilere sunduğu Motosiklet Kredisi Kampanyası’nı inceledik. Qnb Finansbank motosiklet kredisi özellikleri nelerdir? Qnb Finansbank motosiklet kredisi faiz oranı ne kadar? Qnb Finansbank anında motosiklet kredisi başvurusu nasıl yapılır? Qnb Finansbank motosiklet kredisi anında hesaba yatar mı? Cevaplar aşağıda…

Qnb Finansbank motosiklet kredisi özellikleri nelerdir?

Finansbank’ın bu kredi kampanyasının özellikleri şöyle:


  • Bu kredi 0 veya 2. el araçlar için kullanılabilir.
  • 0 km motosikletler için banka tarafından verilecek olan azami kredi miktarı, nihai fatura değeri 50.000 TL’ye kadar olan motorlar için bu tutarın %70’idir. Satın alınacak olan motorun değeri 50.000 TL’den fazla ise; 50.000 TL’lik kısmın üzerindeki tutarın da %50’sine kadar motor kredisi verilecektir. Örneğin; nihai fatura değeri 70.000 TL olan bir motosiklet için QNB Finansbank’tan kullanabileceğiniz kredi en fazla 45.000 TL olacaktır.
  • 2. el motosikletlerin fatura değeri yerine değil kasko değerine bakılır.
  • Qnb Finansbank motosiklet kredisi faiz oranı aylık %1,45’tir.
  • Finansbank motor kredisi için en fazla 48 ay vade yapmaktadır.
  • Motor kredisi kapsamında kullanacağınız  kredinin %0,5’i kadar kredi tahsis ücretini bankaya ödemeniz gerekir.
  • Finansbank motor kredisi  kapsamındaki kredilerden de KKDF ve BSMV alınır. Aylık faiz tutarının %15’i oranında KKDF, %5’i oranında BSMV alınacaktır. Bu vergiler bütün motosiklet kredisi taksitlerini bu oranlarda yansıtılır.
  • Müşterinin hayat sigortası ve trafik sigortası yaptırması zorunludur. Ayrıca krediyle alınacak olan motosiklete kasko yaptırmak da zorunludur.

Qnb Finansbank anında motosiklet kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bankanın internet sitesi üzerinden anında motosiklet kredisi başvurusu yapmak mümkündür. Başvurunuzu bu şekilde yaparsanız banka size kısa sürede dönüş yapıp olumlu-olumsuz sonuç bildirecektir. Qnb Finansbank anında motosiklet kredisi başvurusu için tıklayınız.

Qnb Finansbank motosiklet kredisi anında hesaba yatar mı?

İnternet üzerinden yapacağınız ön başvuru ile sadece Finansbank’tan kredi kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmiş olursunuz. Motosiklet kredisi başvurunuz onaylanırsa, banka şubelerine müracaat ederek kredinizi kullanabilirsiniz.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir