Anasayfa / Krediler / Qnb Finansbank Anında Konut Kredisi
Anında Konut Kredisi
Anında Konut Kredisi nasıl alınır

Qnb Finansbank Anında Konut Kredisi


Qnb Finansbank çeşitli konut kredisi kampanyaları düzenliyor. Bu yazımızda Finansbank’ın ”Standart Konut Kredisi” kampanyasını inceledik. Qnb Finansbank Standart Konut Kredisi özellikleri nelerdir? Qnb Finansbank standart konut kredisi faiz oranı ne kadar? Qnb Finansbank anında konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank Standart Konut Kredisi özellikleri nelerdir?

Bu kredi kampanyasından sadece gerçek kişiler faydalanabilir. Mesken niteliğindeki evleri satın almak için bu krediyi kullanabilirsiniz. Finansbank, konut kredisi kapsamında 15 yıla kadar vade yapabiliyor. Finansbank’tan standart konut kredisi kapsamında kullanacağınız kredinin üst limiti, satın alacağınız evin ekspertiz değerinin %80’idir. Standart konut kredisi kampanyasının en önemli özelliği, kredi için uygulanan faiz oranının sabit olmasıdır. Qnb Finansbank standart konut kredisi faiz oranı aylık %1,07 olarak uygulanmaktadır. Kullanacağınız kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Krediyle satın alacağınız konuta önce ekspertiz yapılır. Ekspertiz ücretleri konutun değerine göre değişecektir. 100.000 TL değerindeki bir konutun ekspertiz ücreti 550 TL civarında olacaktır. QNB, müşterisine vereceği konut kredisi karşılığında, krediyle satın alınacak eve ipotek koyar. 100.000 TL’lik ev için alınan ipotek tesis ücreti 120 TL’dir. QNB Finansbank’a olan kredi borcunuzu vadesinden önce ödemek isterseniz ”erken ödeme cezası” ile karşılaşırsınız. kalan konut kredisi vadesi 36 ayı aşmıyorsa topluca ödeyeceğiniz anapara tutarının %1’ini, 36 aydan fazla ise %2’sini geçmeyecek tutarda erken ödeme cezası ödersiniz. Qnb Finansbank’a şubesiz olarak anında konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Peki, Qnb Finansbank anında konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?


Qnb Finansbank anında konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank anında konut kredisi başvurusu yapmak için bankanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. İnternetten sayfasından Qnb Finansbank anında konut kredisi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir