Anasayfa / Krediler / QNB Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi
QNB Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi
QNB Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi


Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankaların neredeyse hepsi müşterilerine ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Acil nakite ihtiyacı olan müşteriler genelde bankaların ihtiyaç kredilerini tercih ediyorlar. Bu kadar çok banka varken müşteriler seçimlerine bankaların sunduğu avantajlara göre yapıyorlar. Anında ihtiyaç kredisi veren bankalar bu noktada bir adım öndeler. Çünkü müşteriler sıkıcı prosedürlerle zaman kaybetmek istemiyorlar.

Bu yazımız anında ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri olan QNB Finansbank hakkında… ‘‘QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi ve özellikleri, QNB Finansbank ihtiyaç kredisi vade ve faiz oranları, QNB Finansbank anında kredi başvurusu, QNB Finansbank şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler’’ gibi konularla ilgili detaylı bilgi için yazımıza göz atabilirsiniz.


QNB Finansbank Online İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Online ihtiyaç kredisiyle, internet üzerinden anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve hatta kredinizi anında hesabınıza işletebilirsiniz. Finansbank online ihtiyaç kredisi ile ilgili özelliklere bir bakalım:


 • QNB Finansbank müşterisiyseniz, herhangi bir şubeye gitmeden internet üzerinden anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz,
 • QNB Finansbank online ihtiyaç kredisi kapsamında 48 aya kadar vade yapılıyor,
 • Aylık %1,11’den başlayan faiz oranlarıyla online kredi çekebilirsiniz. Kredi notunuza göre bu faiz oranları değişiklik gösterebilir.
 • QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi için, çekmek istediğiniz Online kredinin %0,5’i oranında kredi tahsis ücreti kesintisi mevcut.
 • 30000 TL’ye kadar Finansbank online ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. En az 1000 TL online ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.
 • Online krediyle, ihtiyaç krediniz hafta sonları bile hesabınıza işlenebiliyor. Yani hafta içini beklemenize gerek kalmıyor.

QNB Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Müşterilerine anında ihtiyaç kredisi sunan QNB Finansbank online ihtiyaç kredisiyle internet üzerinden anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Finansbank online kredi başvuru şartlarına bir göz atalım:

 • Online olarak kredi çekmek istiyorsanız QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer Finansbank müşterisiyseniz bankanın internet ve cep şubesinden anında başvuru yapabilirsiniz.
 • Aylık %1,11’den başlayan faiz oranı sadece QNB Finansbank  kredi online için özeldir.
 • Finansbank anında ihtiyaç kredisi başvurunuz olumlu ise kredinizi Finansbank internet şubesi ya da cep şubesi aracılığıyla anında kullanabilirsiniz. Tabi bunun için bankanın müşterisi olmalısınız. Ayrıca onaylanan online kredi başvurunuz 7 gün süre için geçerlidir.

Banka müşterisiyseniz https://internetsubesi.qnbfinansbank.com/Login/LoginPage.aspx adresine tıklayarak Finansbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Banka müşterisi değilseniz http://www.qnbfinansbank.com/kredi-basvuru/default.aspx adresinden Finansbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Şubesinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin İstenen Belgeler

 • Kimlik ya da ehliyet aslı ve fotokopisi,
 • Gelir belgesi:

Maaşlı çalışanlar için maaş bordrosu,

Serbest meslek ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir