Anasayfa / Krediler / Qnb Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2019
qnb finansbank bayram kredisi

Qnb Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2019


Qnb Finansbank bu yıl da bayram kredisi kampanyası veriyor. Bayrama Özel Kredi adlı kampanya ile 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilmek mümkün. Bu yazımızda Qnb Finansbank’ın masrafsız olarak verdiği bayram kredisi hakkında bir araştırma yaptık. Qnb Finansbank masrafsız bayram kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

2019 Qnb Finansbank masrafsız bayram kredisinin özellikleri nelerdir?

Qnb Finansbank her yıl bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Bu sebeple bu kampanyaya Qnb Finansbank Geleneksel Bayram kredisi deniliyor. Qnb Finansbank bayram kredisinin diğer özelliklerini sıralayalım:


  • Qnb Finansbank verdiği bayram kredisi için kredi tahsis ücreti almıyor. Bu sebeple masrafsız bayram kredisi deniliyor.
  • Bayram kredisi kapsamında verilen kredinin taksitlerini ödemeye üç ay sonra başlayabilirsiniz. 3 ay sonra ödemeye başlarsanız en fazla 45 ay vade yapılmaktadır. Taksit erteleme özelliğini kullanmazsanız 48 aya kadar vade yapılabiliyor.
  • Qnb Finansbank masrafsız bayram kredisi faiz oranları aylık %1,25‘ten başlıyor.
  • Qnb Finansbank bayram kredisi aylık faiz tutarının %5’i kadar BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi); %15 kadar KKDF (Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergisi alınıyor. Bu vergiler Qnb Finansbank bayram kredisi kapsamında kullandığınız kredinin bütün taksitlerine yansıtılıyor.
  • Qnb Finansbank masrafsız bayram kredisi kullanmak için hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası primi yıllık olarak alınıyor ve müşterinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna, gelir durumuna ve kullanacağı kredi tutarına göre şekilleniyor.
  • Qnb Finansbank masrafsız bayram kredisi başvurusu şubeler haricinden smsle ve internet bankacılığı ile de yapılabiliyor.

Qnb Finansbank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank bayram kredisi başvurusu Finansbank şubelerinden yapılabildiği gibi smsle ve internet bankacılığıyla da yapılabiliyor. İnternetten Qnb Finansbank bayram kredisi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Sms ile Qnb Finansbank masrafsız bayram kredisi başvurusu yapmak için kimlik numaranızı yazıp 5030’a gönderiniz.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir