Anasayfa / Krediler / Ptt Odeabank Nakit Hazır Kredi
Ptt Odeabank Nakit Hazır Kredi
Ptt Odeabank Nakit Hazır Kredi

Ptt Odeabank Nakit Hazır Kredi


Ptt’nin anlaşmalı olduğu bankalardan biri de Odeabank… Odeabank ptt aracılığı ile tüm Ptt müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlıyor. Hem de sıkıcı prosedürlerle uğraşmadan anında ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Ptt müşterisi olan herkesi kapsayan kampanya Ptt Odeabank Nakit Hazır Kredi ismiyle sunuluyor. Ptt müşterisi olan emeklilere faiz oranı ve kredi limiti açısından daha çok avantaj sunuluyor. Bu yazımızda Ptt Odeabank nakit hazır kredi ile ilgili size detaylı bilgiler vereceğiz. Yazımızda ‘‘Ptt Odeabank nakit hazır kredi ve özellikleri, vade faiz oranları, Ptt Odeabank nakit hazır kredi başvurusu’’ gibi konularla ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Ptt Odeabank nakit hazır kredi özellikleri

Ptt ihtiyaç kredisi olarak bilinen nakit hazır kredi, Ptt müşterisi olan herkesi kapsıyor. Bu kapsamda olan emekliler ve diğer Ptt müşterileri, Ptt şubelerinden anında ihtiyaç kredisi alabiliyor. Ptt Odeabank nakit hazır kredi özelliklerini sıralayalım:


  • Odeabank tüm Ptt müşterileri için 48 aya kadar vadeyle kredi veriyor.
  • Ptt müşterisi emekliler 50.000 TL’ye kadar emekli kredisi, diğer Ptt müşterileri 15.000 TL’ye kadar Ptt ihtiyaç kredisi alabiliyor.
  • Ptt emekli kredisi için faiz oranı aylık %1,64 olarak belirlenmiş.
  • Diğer Ptt müşterileri için Ptt ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,79 olarak belirlenmiş.
  • Ptt müşterileri için olan kredilerde kişilerden hayat sigortası yaptırmaları isteniyor. Kredi sigorta primi yaşa, cinsiyete, çekilen kredi miktarına ve kredi vadesine göre farlılık gösterebiliyor.
  • Tüm kredilerden %0,5 oranında kredi tahsis ücreti kesiliyor.

Ptt Odeabank nakit hazır kredi başvurusu

Ptt müşterisi emekliler kimlikleri ile Ptt şubelerinden emekli kredisi başvurularını hemen yapabilirler. Diğer Ptt müşterileri kimlikleri ve gelir belgeleri ile birlikte Ptt ihtiyaç kredisi başvurusunu anında yapabilirler. Ayrıca başvurularınızı Odeabank internet bankacılığından da yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru sonrası da Ptt’ye yönlendirileceğinizden, direkt Ptt şubelerinden başvuru yapmak daha mantıklı gözüküyor. Ptt şubesindeki görevlinin sizi yönlendirmesiyle bir form dolduracaksınız. Görevli o başvuru formunu Odeabank’a elektronik ortamda iletecek ve beş dakika içinde Ptt’ye dönüş yapılacaktır. Dönüş olumlu ise bireysel kredi sözleşmesini imzalayarak kredinizi anında alabilirsiniz. Ptt Odeabank nakit hazır kredi kampanyasından faydalanmak için 75 yaşından büyük olmamak ve Ptt müşterisi olmak yeterlidir.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir