Anasayfa / Krediler / Ptt İng Bank Kredi Postam
Ptt İng Bank Kredi Postam
Ptt İng Bank Kredi Postam

Ptt İng Bank Kredi Postam


Bankalarla büyük anlaşmalar yapan PTT, kredi konusunda müşterilerine çeşitli imkanlar sunuyor. Anlaşmalı olduğu bankalardan kredi almak isteyen PTT müşterilerine, Ptt şubeleri aracılığıyla kredi alma imkanı sağlıyor. İNG Bank da Ptt ile işbirliği yaparak kredi veren bankalardan biri. İng – Ptt ortaklığında Ptt tüm müşterilerine ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor.

Ptt diğer bankalarla anlaşma sağlayarak emekli kredisi vermeye devam ediyor. Ancak İng bank aracılığıyla Ptt, hem emekli müşterilerine hem de diğer müşterilerine Ptt ihtiyaç kredisi kapsamında krediler veriyor. Bu yazımızda Ptt ihtiyaç kredisi kapsamında, İng Bank’ın Ptt müşterilerine sunduğu İng Bank Kredi Postam kampanyası hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Yazımızda ‘‘Ptt İng Bank Kredi Postam kampanyası ve özellikleri, ing kredi postam vade faiz oranları, İng – Ptt ihtiyaç kredisi alma şartları, ing kredi postam başvurusu’’ gibi konularda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.


Ptt İng Bank Kredi Postam ve Özellikleri

Ptt ihtiyaç kredisi kapsamında İng kredi postam kampanyasından tüm Ptt müşterileri faydalanabiliyor. İng Kredi postam ile Ptt’nin emekli müşterilerine uygun vade ve faizlerle emekli kredisi, Ptt’nin diğer müşterilerine de avantajlı ve hızlı bir şekilde Ptt ihtiyaç kredisi sağlanıyor. Ptt emekli kredisi ve Ptt ihtiyaç kredisi ile ilgili özellikleri sıralayalım:

  • Ptt müşterisi olan emekliler için Ptt emekli kredisi sağlanıyor. Ptt emekli kredisi aylık faiz oranı %1,54 olarak belirlenmiş.
  • Diğer Ptt müşterilerine Ptt ihtiyaç kredisi kapsamında aylık %1,99 oranında faiz uygulanıyor.
  • Emekliler ve için 45.000 TL’ye kadar Ptt emekli kredisi verilebiliyor. Ptt çalışanları da 45000 TL’ye Ptt ihtiyaç kredisi alabiliyor.
  • Diğer müşteriler için 20.000 TL’ye kadar Ptt ihtiyaç kredisi veriliyor.
  • Tüm Ptt müşterileri için 48 aya kadar vade veriliyor.
  • Tüm Ptt müşterileri için alınabilecek en düşük Ptt ihtiyaç kredisi miktarı 1000 TL olarak belirlenmiş.
  • Ptt müşteri olan ve 75 yaşından büyük olmayan herkes Ptt ihtiyaç kredisi alabiliyor.
  • Ptt ihtiyaç kredilerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti kesiliyor.
  • Ayrıca kredi başvurusu için hayat sigortası yapmanız gerekiyor.

Ptt İng Bank Kredi Postam Başvurusu ve Başvuru Şartları

Emekli olup da maaşını Ptt’den alanların başvuru yapmak için yalnızca kimlikleriyle bir Ptt şubesine uğraması yeterli. Ancak emekli olmayan diğer Ptt müşterileri kredi başvurusu için kimlikleri ve gelir belgeleriyle birlikte Ptt şubesine gelmeliler. Ptt şubesinde dolduracağınız formun İng Bank’a elektronik ortamda hemen gönderilmesinden sonraki 5 dakika içinde başvurunuz sonuçlanacaktır. Sonuç olumlu ise Ptt şubesinden kredinizi hemen alabilirsiniz. Ptt İng Bank Kredi Postam kredisine başvurmak için Ptt müşterisi olmanız ve 75 yaşından büyük olmamanız yeterli.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir