Anasayfa / Krediler / Ptt Fibabanka İhtiyaç Kredisi
Ptt Fibabanka İhtiyaç Kredisi
Ptt Fibabanka İhtiyaç Kredisi

Ptt Fibabanka İhtiyaç Kredisi


Ptt anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlıyor. Banka şubelerine uğramadan, sadece Ptt şubelerinden kredi başvurusunu yapıp kredinizi dakikalar içinde alabiliyorsunuz. Bu yazımızda Ptt Fibabanka ihtiyaç kredisi hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Ptt Fibabanka ihtiyaç kredisi ve özellikleri, vade faiz oranları,  Ptt Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

Ptt Fibabanka İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Ptt ve Fibabanka’nın anlaşmasıyla birlikte bu kampanya Ptt müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Emekli ayrımı yapmadan tüm Ptt müşterileri Ptt şubelerinden ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Ptt Fibabanka ihtiyaç kredisi özelliklerini sıralayalım:


  • Ptt ihtiyaç kredisi kampanyasından tüm Ptt müşterileri yararlanabiliyor.
  • 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilebiliyor.
  • Fibabanka ve Ptt ihtiyaç kredilerinde 1000-30.000 TL arasındaki kredilere 1 – 36 ay arasında yapılacak vade için aylık %1,55 faiz oranı uygulanıyor.
  • 1000 – 30.000 TL arasındaki krediler için yapılan 37 – 48 ay arası vadeler için aylık %1,65 oranında faiz uygulanıyor.
  • Ptt ihtiyaç kredisi kapsamında en fazla 48 ay vade yapılıyor.
  • Kredinizden, kredi tahsis ücreti alınmıyor.
  • Fibabanka ve Ptt ihtiyaç kredilerinden 80 yaşına kadar olan Ptt müşterileri faydalanıyor. Yani kredi vadesiyle birlikte kişinin yaşının 80’i geçmemesi gerekiyor. Bu şarta göre örnek verelim: 78 yaşındaki bir müşteri Fibabanka ve Ptt ihtiyaç kredisi için en fazla 24 ay vade yaptırabilir.

Ptt Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Emekli ve Ptt müşterisi olan kişilerin Ptt ihtiyaç kredisi başvuru yapması için, sadece kimlikleriyle bir Ptt şubesine uğraması yeterli. Ancak emekli olmayan diğer Ptt müşterilerinin, Ptt ihtiyaç kredisi başvurusu için, kimlikleri ve gelir belgeleriyle birlikte Ptt şubesine gelmeleri gerekiyor. Gerekli belgelerle Ptt şubesine gidin. Ptt’deki görevlilere Fibabanka Ptt kredisi almak istediğinizi söyleyin. Görevli size bir form verecek. Siz o formu doldurduktan sonra görevli formu Fibabank’a elektronik ortamla gönderecek. Beş dakika içinde kredi başvurunuz olumlu ya da olumsuz sonuçlanacaktır. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa hemen bireysel kredi sözleşmesini imzalayarak kredinizi anında alabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir