Anasayfa / Krediler / PTT Denizbank İhtiyaç Kredisi 2019 (PTT Kredi Başvurusu)
PTT Denizbank Her Derde Deva Kredi
PTT Denizbank Her Derde Deva Kredi

PTT Denizbank İhtiyaç Kredisi 2019 (PTT Kredi Başvurusu)


Krediye ihtiyacımız olduğunda ilk aklımıza gelen bankalara başvurmaktır. İhtiyacımıza yönelik kredi için bankalara başvurarak kredi almayı umarız. Artık kredinizi dilerseniz Ptt aracılığı ile de çekebilirsiniz. Hem de hiç beklemeden…

Ptt emekli müşterilerine, Ptt’nin anlaşmalı olduğu bankalardan anında emekli kredisi sağlıyor. Emekli iseniz ve maaşınızı Ptt üzerinden alıyorsanız, emekli kredisi ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz. Hem de bankalara uğramadan Ptt şubeleri üzerinden anında başvurunuzu yapabilir ve hemen paranızı alabilirsiniz.


Bu yazımızda sizlere Ptt aracılığıyla alınan ve bir emekli kredisi olan Denizbank Her Derde Deva Kredi ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz. Yazımızda ‘‘PTT Denizbank Her Derde Deva Kredi kampanyasının özellikleri, Ptt Denizbank emekli kredisi vade faiz oranları, Ptt Denizbank anında emekli kredisi başvurusu ve başvuru şartları’’ gibi konularda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Ptt Kredi Başvurusu
Denizbank Ptt İhtiyaç Kredisi

PTT Denizbank Her Derde Deva Kredi Özellikleri

Ptt ile Denizbank anlaşması sayesinde Ptt şubelerinden Denizbank emekli kredisi alabilirsiniz. emeklilere ihtiyaç kredisi sağlayan bu kampanya ile hiç vakit kaybetmeden başvurunuzu yapıp paranızı alabilirsiniz. Emeklilere ihtiyaç kredisi sağlayan bir kampanya olan Ptt Denizbank Her Derde Deva Kredi ile ilgili bilgileri sıralayalım:


  • Emeklilere ihtiyaç kredisi kapsamında Ptt’den en az 1000 en fazla 36.000 TL kredi çekebilirsiniz.
  • Ptt Denizbank emekli kredisi için 2000 TL altındaki kredilere uygulanan aylık faiz oranı %1,75; 2000 TL ve üstü emekli kredileri için uygulanan aylık faiz ise %1,74 olarak belirlenmiş.
  • Anında emekli kredisi almak için kredi tahsis ücreti istenmiyor.
  • Ptt ihtiyaç kredisi kapsamında olan emekli kredisi için kefil de istenmiyor.
  • Anında emekli kredisi kullanmak için, emekli maaşınızı Ptt’den almanız gerekiyor.

Ptt Denizbank anında emekli kredisi başvurusu

Denizbank’tan Ptt aracılığıyla emekli kredisi çekmek için, herhangi bir Ptt şubesine kimliğiniz ile gitmeniz yeterli. Ptt şubesindeki görevli sizden bir form doldurmanızı isteyecek. Doldurduğunuz form internet üzerinden Denizbank’a gönderilecek. Beş dakika içinde bankadan Ptt’ye dönüş yapılacak. Dönüş olumlu ise Ptt görevlisi size bireysel kredi sözleşmesi adlı bir evrak imzalatacak. Bu işlemler sonunda emekli kredinizi anında çekebileceksiniz.

PTT Denizbank Her Derde Deva Kredi adlı kampanya ile emeklilere ihtiyaç kredisi sağlayan PTT ve Denizbank,  anında emekli kredisi almak için bazı şartlara uymanızı istiyor. Bu şartları sıralayalım:

  • Bir Ptt ihtiyaç kredisi olan Her Derde Deva Kredi kampanyasından faydalanmak için emekli olmanız ve emekli maaşınızı Ptt’den almanız gerekmektedir.
  • PTT Denizbank emekli ihtiyaç kredisi almak için yaşınızın 80’den fazla olmaması gerekiyor. Eğer 80 yaşında iseniz Ptt ihtiyaç kredisi için en fazla 36 aya kadar vade yapılabiliyor.

Deniz – PTT İhtiyaç Kredisi Maliyeti

PTT aracılığıyla Denizbank’tan kredi kullanmak isteyen okurlarımız için 2019 yılına ait güncel kredi maliyetlerini göz önünde bulundurarak aşağıdaki örnek hesaplamaları yaptık:

  • 12 ay vadeli olmak üzere 1000 TL tutarında PTT kredisi kullanan (Denizbank kampanyası kapsamında) müşteri toplamda, sigorta masrafı hariç, 1300 TL civarında maliyetle karşılaşacaktır.
  • 12 ay vadeli olmak üzere 10.000 TL tutarında PTT kredisi kullanan (Denizbank kampanyası kapsamında) müşteri toplamda, sigorta masrafı hariç, 13000 TL civarında maliyetle karşılaşacaktır. Sigorta masrafları müşterinin yaşına paralel olarak artacaktır.

Denizbank’ın diğer kredi kampanyaları hakkında 2019’a ait güncel bilgiler için Denizbank Kredi Faiz Oranları 2019 başlıklı yazımıza tıklayınız.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir