Anasayfa / Krediler / Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2019
Öğrenciye Kredi Veren Bankalar
Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2019


Bazı bankalar öğrencilere ve öğrenci yakınlarına, eğitim giderleri için finansman sağlıyor. Bu yazımızda öğrenciye kredi veren bankalar hakkında bazı bilgiler verdik.

2019’da Öğrenciye Eğitim Masrafları İçin Kredi Veren Bankalar

Bu başlıkta eğitim kredisi kapsamında öğrenciye kredi veren bankaların kampanyalarını inceledik. Öğrencilere eğitim masrafları için kredi veren bankalar şunlardır:


Akbank Öğrenci Kredisi Kampanyası

Akbank öğrenci ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 48 aya kadar vade yapılıyor. Eğitim masraflarını karşılamak isteyen kişilerin kullanabileceği bu kredinin aylık faiz oranı %1,69’tür. Akbank öğrenci kredisi kampanyası için belirlenen bir kredi üst limiti bulunmamaktadır. Kredi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler Akbank Öğrenciye Kredi Veriyor başlıklı yazımıza tıklayabilirler.

Garanti Bankası Öğrenci Kredisi Kampanyası

Garanti eğitim masraflarını finanse etme kapsamında 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor. Öğrenciler ve öğrenci yakınları 48 ay vade üst limiti bulunan bu kampanyadan faydalanabilirler. Garanti Bankası’nın bu kampanya için uyguladığı aylık faiz oranı %1,58’den başlayıp %1,78’e kadar çıkabiliyor. Garanti öğrenci kredisi kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler Garanti Bankası Öğrenciye Kredi Veriyor başlıklı yazımıza tıklayabilirler.


Halk Bankası Öğrenci Kredisi Kampanyası

Halkbank, kişilerin eğitim masrafları için 60.000 TL’ye kadar kredi verebiliyor. Bankanın eğitim kredilerine uyguladığı aylık faiz oranı aylık %1,23 ile %1,28 arasındadır. Bu oranla Halkbank, en düşük faizle eğitim kredisi veren banka özelliğini taşıyor. İhtiyaç kredisi kapsamında olan bu kampanya için de en fazla 48 aylık vade uygulanabiliyor. Halkbank eğitim kredisi hakkındaki maliyet ve başvuru bilgilerine erişmek isterseniz Halk Bankası Öğrenciye Kredi Veriyor başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

İş Bankası Öğrenci Kredisi Kampanyası

Öğrenciye ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan İşbank, bu kampanya kapsamında 50.000 TL’ye kadar finansman sağlıyor. 48 ay vade üst limiti bulunan bu kredinin aylık faiz oranı %1,69 olarak belirlenmiş. İş Bankası eğitim kredisinin maliyeti, başvurusu ve gerekli belgeleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen okurlarımız İş Bankası Öğrenciye Kredi Veriyor başlıklı yazımıza tıklayabilirler.

Yapı Kredi Bankası Öğrenci Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası öğrencilere eğitim masrafları konusunda finansman sağlıyor. Eğitim masrafları için doğrudan öğrencilere ya da öğrenci yakınlarına kredi verilebiliyor. Yapı Kredi Bankası öğrenci kredisi kapsamında 50.000 TL’ye kadar kredi verebiliyor. 48 aya kadar vade yapabilen Yapı Kredi, bu kampanya için aylık % 1,51 oranında faiz uyguluyor. Yapı Kredi Bankası eğitim kredisi kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyen okurlarımız Yapı Kredi Bankası Öğrenciye Kredi Veriyor başlıklı yazımıza tıklayabilirler.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası da öğrencilere ve onların yakınlarına eğitim kredisi kapsamında finansman sağlıyor. Ziraat Bankası’nın eğitim kredisi kapsamında uyguladığı aylık faiz oranı %1,43’tür. Banka bu kredilere 36 aya kadar vade yapabiliyor. Kredi için belirlenen herhangi bir üst limit bulunmuyor. Ziraat Bankası eğitim kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyen okurlarımız Ziraat Bankası’ndan Öğrenciye Kredi başlıklı yazımıza tıklayabilirler.

Fibabanka Öğrenci Kredisi Kampanyası

Sms ile öğrenci kredisi veren Fibabanka bunu 3442 sms servisi ile yapıyor. Fibabanka’ya sms ile öğrenci kredisi başvurusu yapmak için OKUL boşluk T.C kimlik numaranızı yazıp 3442‘ye gönderebilirsiniz. Fibabanka öğrenci kredisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen okurlarımız Fibabanka Öğrenciye Kredi Veriyor (Güncel 2019) başlıklı yazımıza tıklayabilirler.

Denizbank Eğitim Kredisi Kampanyası

Denizbank 5 yıl vadeli olarak müşterilerine eğitim kredisi veriyor. Kredi kampanyasının aylık faiz oranları %1,40’tan başlıyor. Kullanacağınız eğitim finansmanının tutarına, vadesine ve kredi notunuza göre bu faiz oranınde değişiklikler olabiliyor. Bu krediye başvuru gelir belgesiz ve şubesiz olarak yapılamıyor. Krediye yalnızca şubelerden başvurabilirsiniz. Denizbank öğrenci kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyen okurlarımız Denizbank Eğitim Kredisi 2019 başlıklı yazımıza tıklayabilirler.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir