Anasayfa / Sms Kredi / Odeabank’tan 8844 Sms Kredi Başvurusu

Odeabank’tan 8844 Sms Kredi Başvurusu


Odebank müşterilerine birçok konuda finansman sağlıyor. İnsanlar Odeabank’ı kredi başvurusu kolaylığı sebebi ile de tercih ediyor. Odeabank’a, İnternet şubesi ve sms ile anında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda Odeabank sms kredi ile ilgili araştırma yaptık. Odebank sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Odeabank sms kredi güncel faiz oranları nasıl öğrenilir? Odeabank’a sms ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılıyor?

Odebank sms ile anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank’ta sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Odeabank mobil kredi başvurusu da denilen bu özellikle saniyeler içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Odeabank sms ile kredi başvurusu için ”NAKIT boşluk TC kimlik numaranızı” yazıp 8444‘e gönderin. Bu şekilde Odeabank nakit hazır kredi kampanyasına başvurmuş oluyorsunuz.


Odebank sms kredi başvurusu olumlu sonuçlandı ise ne yapmak gerekir?

Odeabank’ sms ile yapacağınız başvuru, ön başvuru olarak değerlendiriliyor. Yani bu yöntemle kredi için uygun olup olmadığınız kontrol ediliyor. Odeabank sms kredi başvurunuz olumlu ya da olumsuz olarak banka tarafından anında cevaplanıyor. Odeabank sms kredi başvurunuz olumlu sonuçlandı ise Odeabank personeli size telefon üzerinden ulaşacak ve sizi yönlendirecektir. Banka personelinin size bildireceği talimatları özetleyelim:

 • Eğer nakit hazır kredi için başvuru yaptı iseniz Ptt şubelerinden kredinizi alabilirsiniz.
 • Başvurduğunuz krediyle ilgili size vade, faiz ve masraflar gibi bilgiler verilir.
 • Yanınızda getirmeniz gereken belgeler hakkında bilgi verilir.
 • Bu belgeler alacağınız bireysel kredi türüne göre ufak tefek farklılıklar gösterebilir ancak genel olarak aşağıdaki gibidir.

İhtiyaç Kredisi için Odeabank Şubelerinin istediği belgeler:

Odeabank ve PTT kredi verme konusunda işbirliği yapıyor. Nakit hazır kredi kampanyası başvurunuz olumlu ise kredinizi herhangi bir PTT şubesinden ya da Odeabank şubesinden alabilirsiniz. Nakit hazır kredi için sadece kimliğinizle PTT şubelerine başvurmanız yeterlidir. Ancak Odebank’ın diğer ihtiyaç kredileri için aşağıdaki belgeleri banka şubelerine yanınızda getirmeniz gerekiyor:


 • T.C. kimlik belgeniz,
 • Gelirinizi bildiren belgeler. Maaşlı çalışansanız maaş bordrosu, gayrimenkul geliriyle geçiniyorsanız tapu, serbest meslek çalışanıysanız vergi levhası vs. gibi belgeler istenilebilir.
 • İkametgah belgeniz veya son 3 aya ait elektrik, su, doğalgaz, telefon vs. faturalarınız istenmektedir.

Bu işlemler sonucunda krediniz onaylanır ve paranızı alırsınız. PTT ve Oodeabank’ın anlaşması sonucu doğrudan PTT şubeleri aracılığı ile de hızlı kredi kullanabilirsiniz. Odeabank’tan PTT aracılığı ile kredi kullanmak isteyenle kimlikleriyle PTT şubelerine müracaat edebilirler. PTT – Odeabank ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için Odeabank’tan Anında Ptt Kredisi başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

Odeabank İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl yapılır?

İnternet üzerinden de anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank anında kredi başvurusu için tıklayınız.

Anında kredi veren bankalar hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Bunun için ” Anında Kredi Veren Bankalar ” başlıklı yazımıza tıklamanızı tavsiye ederiz.

Odeabank Nakit Hazır Kredi Özellikleri

 • Nakit hazır kredi başvurusu Odeabank üzerinden yapılan ve kredinizi PTT şubelerinden aldığınız bir kredidir.
 • Nakit hazır kredi kapsamında 10.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.
 • Bu kredi için en az 3, en fazla 48 aya kadar vade yapılabiliyor.
 • Kredinin faiz oranları aylık %1,29 ile %1,79 arasında değişebiliyor. Bu değişim kredi alacak kişinin kredi botuna bağlıdır.
 • Kredi tutarının % 0,5’i oranında kredi tahsil ücreti alınmaktadır. Yani 10.000 TL’lik krediden 50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor.
 • BSMV ve KKDF adı altında kesinti yapılmaktadır. BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi) adı altında aylık faizin %5’i oranında gider her ay ödemenize yansıtılır. KKDF (Kredi Kaynak Destekleme Fonu) adı altında aylık faizin %15’i oranında gider her ay ödemenize yansıtılır.
 • Kredi için hayat sigortası yapılması gerekiyor. Hayat sigortası primi yıllık olarak alınır. Bu prim kişinin yaşına, cinsiyetine ve sağlık durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Odeabank sms kredi güncel faiz oranları nasıl öğrenilir?

Odeabank sms kredi güncel faiz oranları 8444 sms bankacılığına ücretsiz olarak bir sms göndererek öğrenebilirsiniz. Odeabank sms kredi güncel faiz oranları sorgulaması için KREDI yazıp kelime aralarında birer boşluk bırakarak döviz kodu ( TL veya USD) ve kredi faiz oranını öğrenmek istediğiniz ayı yazıp 8444’e göndermeniz yeterlidir. ÖRN: KREDI TL KASIM

Odeabank’a sms ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılıyor?

Odeabank’a sms ile kredi kartı başvurusu yapmak da mümkün. Bankanın sms servisine göndereceğiniz bir kısa mesajla anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank’a sms ile anında kredi kartı başvurusu yapmak için BANKO boşluk Kimlik numaranızı yazın ve 8444’e gönderin. ÖRN: BANKO 12345678912

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu

Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Ziraat Bankası Sms Kredi Başvurusu2 Ziraat Bankası’na 4747 SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?2.1 Ziraat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir