Anasayfa / Krediler / Odeabank Konut Kredisi Başvurusu (Kefilsiz – Peşinatsız)
kefilsiz konut kredisi başvurusu

Odeabank Konut Kredisi Başvurusu (Kefilsiz – Peşinatsız)


Odeabank peşinatsız ve kefilsiz konut kredisi veren bankalar biridir Bu yazımızda Odeabank konut kredisi hakkında bazı bilgiler verdik. Odeabank kefilsiz konut kredisi özellikleri nelerdir? Odeabank ev kredisi faiz oranı kaçtır? Odeabank kefilsiz ev kredisi başvurusu nasıl yapılır? Odeabank kefilsiz konut kredisi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Odeabank kefilsiz konut kredisi özellikleri nelerdir?

Odeabank kefilsiz konut kredisi veriyor. Bu krediye 120 aya kadar vade yapıyor. Odeabank kefilsiz konut kredisi hakkındaki diğer bilgiler şöyle:


  • Odeabank peşinatsız konut kredisi kullanan müşterilerden, kullanacakları konut kredisi miktarının %0,5′, oranında kredi tahsis ücreti alınıyor.
  • Odeabank bu kredi için kefil ve peşinat istemiyor. Bunların yerine Odeabank, kredi verdiği eve ipotek koyuyor. Müşterinin bankaya olan kredi borcu bitene kadar ipotek ilgili konut üzerinde kalıyor.
  • Odeabank ev kredisi faiz oranı aylık %1,20 olarak uygulanıyor.
  • Banka, konut kredisi vermeden önce krediyle satın alınmak istenen eve ekspertiz işlemi uyguluyor. Ekspertiz ücretini de konut kredisi kullanan müşteri ödüyor.
  • İpotek koyma işlem bedeli olan ve ipotek tesis ücreti olarak adlandırılan masraf da konut kredisi kullanan müşteri tarafından ödeniyor.
  • Odeabank ev kredisi kullanmak isteyen müşterilere konut ve hayat sigortası yaptırılıyor. Zorunlu deprem sigortası da krediye konu olan konut adına yaptırılıyor.
  • Odeabank ev kredisi sadece TL cinsinden veriliyor. Odeabank kefilsiz ev kredisi kampanyasını sadece bireysel müşteriler kullanabiliyor.

Odeabank kefilsiz ev kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank kefilsiz ev kredisi başvurusu yapmak için herhangi bir şubesiz bankacılık kanalı yoktur. Başvuru için şubelere gitmeniz gerekmektedir. Odeabank şubelerine konut kredisi başvurusu için gidenlerin, zaman kaybı yaşamamak adına, konut kredisi başvurusu için gerekli belgeleri yanlarında getirmelerini tavsiye ederiz.

Odeabank kefilsiz konut kredisi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Odeabank kefilsiz konut kredisi başvurusu için gerekli belgeler şunlardır:


  • Kimlik
  • Gelir belgesi
  • Banka kredisiyle satın alacağınız eve ait tapu belgesi.

Kaçırma!

Bedelli Askerlik İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi (3 Ay Ertelemeli)

Finansbank bedelli askerlik yapmak için paraya ihtiyacı olanlara 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir