Anasayfa / Krediler / Odeabank Kefilsiz Taşıt Kredisi Başvurusu
Kefilsiz Taşıt Kredisi Başvurusu

Odeabank Kefilsiz Taşıt Kredisi Başvurusu


Odeabank müşterilerine kefilsiz taşıt kredisi veriyor. Bu yazımızda Odeabank taşıt kredisi hakkında bazı bilgiler verdik. Aşağıdaki Odeabank kefilsiz taşıt kredisi ile ilgili soruların cevaplarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Odeabank kefilsiz taşıt kredisinin özellikleri nelerdir? Odeabank kefilsiz otomobil kredisi faiz oranı kaçtır? Odeabank araba kredisi başvurusu nasıl yapılır? Odeabank taşıt kredisi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?


Odeabank kefilsiz taşıt kredisinin özellikleri nelerdir?

Odeabank kefilsiz taşıt kredisi kapsamında 0 km araçlara finansman sağlanıyor. Odeabank kefilsiz taşıt kredisi hakkındaki diğer bilgiler şöyle:

  • Odeabank’tan taşıt kredisi kullanarak satın alacağınız aracın değeri 50.000 TL’yi aşmıyorsa, bu tutarın %70’ine kadar bankadan taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Araç değeri 50.000 TL’den fazla ise 50.000 TL’yi aşan kısmın %50’sine kadar kredi alabilirsiniz.
  • Odeabank kefilsiz otomobil kredisi için 48 aya kadar vade kullanabilirsiniz.
  • Odeabank kefilsiz otomobil kredisi faiz oranı aylık %1,40 olarak uygulanmaktadır.
  • Odeabank araba kredisi kullanan müşteri, KKDF ve BSMV adlı vergileri ödemek zorundadır. Bu vergiler Odeabank araba kredisi aylık faiz tutarı üzerinden hesaplanır ve taksitlere eklenir. KKDF yani Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu kapsamında aylık faiz tutarının %15’i kadar vergi Odeabank araba kredisi taksitlerinin tamamına eklenir ve müşteriye ödetilir. BSMV yani Banka ve Sigorta Muamele Vergisi kapsamında aylık faiz tutarının %5’i kadar vergi Odeabank araba kredisi taksitlerinin tamamına eklenir ve müşteriye ödetilir.
  • Odeabank taşıt kredisi kapsamında kullanılan kredi miktarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır.
  • Odeabank taşıt kredisi kullanacak olan müşteriler hayat sigortası ve kasko yaptırmak zorundadır.

Odeabank araba kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank araba kredisi başvurusu yapmak için mutlaka Odeabank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Zaman kaybı yaşamamak için aşağıda belirttiğimiz, taşıt kredisi başvurusu için gerekli belgeleri şubelere gitmeden temin etmenizi tavsiye ederiz.


Odeabank taşıt kredisi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Odeabank taşıt kredisi başvurusu için yanınızda getirmeniz gereken belgeler şunlardır:

  • Kimlik,
  • Gelir Belgesi,
  • Krediye konu olan taşıt 0 km ise taşıta ait nihai fatura ya da proforma (teklif fiyatı) fatura.

Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir