Anasayfa / Krediler / Odeabank Ev Tadilat Kredisi – 10 Yıl Vadeli
konut tadilat kredisi

Odeabank Ev Tadilat Kredisi – 10 Yıl Vadeli


Odeabank ev tadilatı masraflarına finansman sağlıyor. Bu yazımızda Odeabank’ın bütün ev tadilat masrafları için verdiği Ev Tadilat Kredisi kampanyasını inceledik. Odeabank ev tadilatı kredisi özellikleri nelerdir? Odeabank ev tadilatı kredisi faiz oranı kaçtır? Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu nasıl yapılır? Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu için istenen belgeler nelerdir?

Odeabank ev tadilatı kredisi özellikleri nelerdir?

Odeabank çatı, parke, sıva, yalıtım ve mantolama gibi tadilat masrafları için tüketicilere kredi veriyor. Banka bu kredi için 120 aya kadar vade yapıyor. Tadilat kredisi kapsamında kullanacağınız kredinin %0,5′ kadar kredi tahsis ücreti alınıyor. Tadilat kredisi aylık faiz tutarının %15’i kadar KKDF (Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) %5’i kadar da Banka ve Sigorta Muamele Vergisi alınıyor. Krediyi kullanacak olan müşterilere hayat sigortası yaptırılıyor. Tadilat kredisi kullanılarak onarılacak ev için de konut kredisi yapılıyor. DASK yani Zorunlu Deprem sigortası da yaptırılıyor. Odeabank ev tadilatı kredisi faiz oranı tadilat masrafına ve kullanacağınız vadeye göre değişebiliyor. Odeabank tadilat kredisi faiz oranı hakkında en sağlıklı bilgiyi Odeabank şubelerine sorarak edinebilirsiniz.


Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu sadece şubelerden alınabiliyor. Odeabank tadilat kredisi başvurusu yapmak isteyenler başvuru için gerekli olan belgeleri temin etmeliler. Peki, Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu için istenen belgeler nelerdir?

Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu için istenen belgeler nelerdir?

Odeabank konut tadilat kredisi başvurusu için istenen belgeler şunlardır:


 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir Belgesi,
 • Tadilat hizmeti alacağınız satıcının unvanı ve banka hesabı numarasının bulunduğu ayrıntılı proforma fatura ya da faturayla beraber herhangi bir Odeabank şubesinden konut tadilatı kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Proforma fatura; tadilat hizmeti alacağınız firmanın ya da kişinin tadilat masrafına dair çıkardığı teklif fiyatıdır. Tadilat hizmetini aldıysanız da elinizdeki faturaları bankaya sunarak tadilat kredisi kullanmanız mümkündür.

Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

2 yorumlar

 1. Avatar
  Hayrullah.Teberci

  Düğün yapacağım.2019 haziranda ve ağustosta 2 düğün. Tadilât kredisi altında ihtiyaç.kredisi.kullanmak.istiykrjm.ev bana.ait

 2. Avatar

  Teşekkürler. Güzel bir yazı hazırlamışsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir