Anasayfa / Krediler / Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi
Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi
Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi

Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi


Paraya ihtiyacımız olduğunda ya bir yakınımızdan borç isteriz ya da bankalara başvururuz. Bankalar tüketicilere çok çeşitli kredi imkanları sunabiliyorlar. Bunlardan en çok tercih edilenleri ihtiyaç kredileri… Bankaların neredeyse tamamı müşterilerine ihtiyaç kredisi verebiliyor. Ülkemizde kredi çekme açısından onlarca banka tercihi yapabilirsiniz. Fakat bu kadar banka içerisinde anında ihtiyaç kredisi veren bankalar daha çok tercih ediliyor. Bu yazımızda anında kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank anında ihtiyaç kredisi ile ilgili sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Yazımızda ‘‘Odeabank anında ihtiyaç kredisi özellikleri, vade faiz oranları, Odeabank nakit hazır ihtiyaç kredisi, Odeabank anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, Odeabank ihtiyaç kredisi ek masraflar, Odeabank şubeden ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler’’ gibi konularla ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.


Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Odeabank müşterilerine şubeye uğramadan anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Bu başlıkta Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi ile ilgili bilgiler vereceğiz.


Odeabank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık %1,24’ten başlıyor ve en fazla %1,79’ a kadar çıkabiliyor. 48 aya kadar vade yapılabiliyor. Odebank’tan 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekilebiliyor.

Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Odeabank nakit hazır kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Anında internet üzerinden veya SMS aracılığı ile ön başvurunuzu yapabilirsiniz.

Banka müşterisi iseniz bu adrese https://online.odeabank.com.tr/CustomLogin/RetailLogin.aspx tıklayarak Odeabank internet şubesine giriş yapabilir ve kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz bu https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-basvurusu.aspx adresten anında ihtiyaç kredisi ön başvurusu yapabilirsiniz. Ön başvurunuz olumlu sonuçlanırsa kredinizi şubeler aracılığı ile alabilirsiniz.

Odeabank ihtiyaç kredisi ek masraflar

Kredi tahsis ücreti ve kredi hayat sigortası prim ücreti adı altında masraflar mevcut. Kredi tahsis ücreti çekeceğiniz ihtiyaç kredisi miktarına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin 1000 TL için 5 TL civarı bir kesinti yapılıyorken 100 bin TL için 525 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredi ve hayat sigortası prim ücreti 83 TL olarak hesaplanıyor. Bu miktar sabit olup çekeceğiniz kredi miktarına göre değişiklik göstermez.

Odeabank Şubeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin İstenen Belgeler

Şubeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için sizden bazı evraklar isteniyor. Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler şu şeklide:

  • Kimlik belgesi, pasaport veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi,
  • Başvuru yapacak kişiye ait son 3 aya ait olan herhangi bir fatura,
  • Gelir belgesi:

Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu,

Serbest meslek sahipleri için; son yıla ait vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve oda kayıt belgesi.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir