Anasayfa / Krediler / Megaron Anında Çatı Kredisi – Sıfır Faizli Çatı Kredisi

Megaron Anında Çatı Kredisi – Sıfır Faizli Çatı Kredisi

Megaron Çatı Teknolojileri adlı firma çatı tadilatı konusunda müşterilerine bankaya gerek kalmana faizsiz çatı kredisi imkanı sunuyor. Bu yazımızda Megaron çatı kredisi hakkında bazı bilgiler verdik. Megaron çatı kredisinin özellikleri nelerdir? Megaron çatı kredisi vadesi kaç aydır? Megaron faizsiz çatı kredisi vadesi kaç aydır? Megaron çatı kredisi faiz oranı kaçtır? Megaron çatı kredisi nasıl kullanılır?

Megaron çatı kredisinin özellikleri nelerdir?

Megaron, uzman bayileri bayileri sayesinden müşterilerine çatı tadilatı konusunda hizmet veriyor. Çatı tadilatı konusunda Megaron’un verdiği hizmetler şunlardır:

  • Kiremit tadilatı,
  • Su ve ısı yalıtımı için çözümler,
  • Çatı penceresi çözümleri,
  • Çatı penceresi çözümleri,
  • Yağmur indirme çözümleri,
  • Güneş paneli çözümleri.

Yukarıdaki tadilat konuları için Megaron faizsiz çatı kredisi kullanabilirsiniz.

Megaron çatı kredisi vadesi kaç aydır?

Megaron çatı tadilatı konusunda müşterisine sağladığı kredinin vadesi en fazla 12 aydır. 6 aya kadar olan vadeler için faizsiz çatı kredisi kullanabilirsiniz. 6 aydan fazla olan vadeler için, kullanacağınız çatı kredisine bir faiz uygulanıyor. Peki, Megaron çatı kredisi faiz oranı kaçtır?

Megaron çatı kredisi faiz oranı kaçtır?

6 aydan fazla olan vadeler için Megaron çatı kredisi faiz oranı aylık %0,59 oranındadır. Megaron bu krediyi verirken müşterisini bankalarla uğraştırmıyor. Peki, Megaron çatı kredisi nasıl kullanılır?

Megaron çatı kredisi nasıl kullanılır?

Megaron çatı konusunda bireysel ya da kurumsal müşterilere hizmet verebiliyor. Bu hizmeti uzman bayileri aracılığıyla yapıyor. Firmanın internet sitesine girerek hizmet alabileceğiniz çatı sistemleri konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca site üzerinden bir bağlantıya tıklayıp ücretsiz keşif talep formunu doldurursanız çatı tadilatı konusunda firmadan ücretsiz destek alabilirsiniz. Megaron çatı kredisi başvurusu ve ücretsiz keşif formu için bu bağlantıya tıklayınız.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Google Reklamları

Kaçırma!

Bedelli Askerlik İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi (3 Ay Ertelemeli)

Finansbank bedelli askerlik yapmak için paraya ihtiyacı olanlara 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir