Anasayfa / Krediler / Kredigo ile Anında Kredi Kullanın
kredi go ile anında kredi

Kredigo ile Anında Kredi Kullanın


Kredigo QNB Finansbank’ın geliştirdiği bir mobil uygulamadır. Bu mobil uygulamanın amacı; tüketicilere daha kolay kredi kullandırmaktır. Bu yazımızda Kredigo hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Kredigo’nun özellikleri nelerdir? Kredigo ile nasıl anında kredi kullanılır? Kredigo ile kredi kullanmak için hangi şartları sağlamak gerekir? Kredigo ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Soruların cevapları için yazımıza göz atabilirsiniz.

Kredigo’nun özellikleri nelerdir?

Kredigo mobil uygulamasının özelliklerini sıralayalım:


  • Kredigo ile anında kredi kullanabilirsiniz. Kredi uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize indirdikten sonra QNB Finansbank’a kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredigo uygulaması üzerinden yaptığınız başvuru kabul edilir edilmez, krediniz anında hesabınıza yatırılmaktadır. Kredigo ile anında kredi kullanabilmeniz için QNB Finansbank müşterisi olmanız da şart değildir. Kredi başvurunuz kabul edildiği taktirde, başvuru esnasında belirteceğiniz herhangi bir bankanın hesabına, krediniz anında yatırılacaktır.
  • Kredigo ile istediğiniz tutarda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuruların durumunu istediğiniz her an Kredigo’ya girerek takip edebilirsiniz.
  • Kredigo ile başvuru yapacağınız kredi hakkında maliyet, faiz ve taksit gibi hesapları yapabilirsiniz.

Kredigo ile nasıl anında kredi kullanılır? Kredigo ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredigo ile anında kredi kullanabilmek için öncelikle uygulamayı mobil cihazınıza indirmeniz gerekir. Kredigo’yu android cihazlar için Play Store’dan; ios cihazlar için Apple Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra anında kredi kullanmak için yapılması gereken işlemler şunlardır:

  • Kredigo ile anında kredi kullanmak için uygulamayı açın,
  • Uygulamanın ana sayfasında başvuru için belirlenen kredi tutarları bulunmaktadır. Bu kredi tutarlarından ihtiyacınız olanı seçin ya da ihtiyacınız olan tutarı girmek için ”diğer” sekmesine tıklayın.
  • Başvuru yapmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını seçtikten sonra karşınıza gelecek olan ekrandaki kimlik numarası, cep numarası ve doğum tarihi bilgilerinizi doldurun.
  • Bu işlemler sonucunda başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Kredigo ile anında kredi kullanmak için hangi şartları sağlamak gerekir?

Kredigo ile anında kredi kullanmak için öncelikle herhangi bir bankada size ait bir hesabınızın olması gerekiyor. Bunun dışında kredi notunuzun kredi kullanmaya müsait olması da şarttır. Başvuru esnasında cep numarası, kimlik numarası ve doğum tarihi bilgileri de istendiğinden, bu bilgilere de sahip olmanız gerekmektedir.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir