Anasayfa / Bankalar / İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma
İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma


İş Bankası müşterilerine internet bankacılığı aracılığı ile birçok kolaylık sağlıyor. İnternet şubesi sayesinde günün her saatinden anında bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu yazımızda İşbank internet bankacılığı hakkında bazı bilgiler verdik. İşbank internet şubesi nasıl kullanılır? Anında İşbank internet şifresi nasıl alınır? İş Bankası internet şifresi nasıl alınır? İş Bankası internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir? Cevaplar aşağıda…

İşbank internet şubesi nasıl kullanılır?

İşbank internet şubesini kullanabilmek için öncelikle İşbank müşterisi olmak gerekiyor. Eğer İşbank müşterisi değilseniz anında İşbank müşterisi olmak için bu bağlantıya tıklayın. İşbank müşterisiyseniz İş Bankası internet şubesi giriş şifresi edinmeniz gerekmektedir. Peki, anında İşbank internet şifresi nasıl alınır?


Anında İşbank internet şifresi nasıl alınır?

Bankanın web sitesi üzerinden anında İşbank internet şifresi alabilirsiniz. Anında İşbank internet şifresi almak için bu bağlantıya tıklayın. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfadaki boşluklara bilgilerinizi girerek anında şifre edinebilirsiniz.

İş Bankası internet şifresi nasıl alınır?


İş Bankası internet şifresi almanın bir yolu da telefon bankacılığıdır. 0850 724 0724 İşbank müşteri hizmetlerini arayarak da internet şifresi edinebilirsiniz. Ayrıca İşcep uygulamasını kullanarak da internet şubesi şifresi oluşturabilirsiniz.

İş Bankası internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

İş Bankası internet şubesine bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletinizden giriş yaparak aşağıdaki işlemleri şubesiz olarak anında yapabilirsiniz.

  • Para transferi işlemlerini günün her saati anında yapabilirsiniz. Başka banka hesabına yaptığınız transfer işlemleri mesai saatleri içinde gerçekleşir.
  • Bireysel kredi başvurusu, kredi kartı ve ek kart başvurusu yapabilirsiniz.
  • Vergi borcu ve ceza borcu ödemesi yapabilirsiniz.
  • Döviz, altın, fon, hisse senedi alış-satışı yapabilirsiniz.
  • Borsa işlem platformu üzerinden piyasa hareketlerini ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

İçindekiler1 ENFLASYONA ENDEKSLİ VADELİ HESAP NEDİR?1.1      ENFLASYONA ENDEKSLİ KAZANDIRAN VADELİ HESAPLAR HANGİ PARA BİRİMLERİNDEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir