Anasayfa / Krediler / İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 2018
iş bankası bayram kredisi 2017

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 2018


İş Bankası, ”Geleneksel Bayram Kredisi” adıyla her yıl ihtiyaç kredisi kampanyası yapıyor. Bu yazımızda İş Bankası bayram kredisi 2018 hakkında siz okurlarımıza bilgi verdik. İşbank 2018 bayram kredisi özellikleri nelerdir? İş Bankası bayram kredisi 2018 faiz oranları nasıldır? İşbank 2018 bayram kredisi başvuru kanalları nelerdir?

İşbank 2018 bayram kredisi özellikleri nelerdir?

İşbank 2018 bayram kredisi adıyla tüketicilere ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Bu kampanya, ihtiyaç kredisi kapsamında olduğundan vade üst limiti 48 aydır. İşbank bu kampanya ile ihtiyaç kredisi kullanan müşterisinden, müşterinin kullandığı ihtiyaç kredisi miktarının %0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alıyor. İşbank 2018 bayram kredisi aylık faiz tutarının %5’i kadar BSMV; %15’İ kadar KKDF ücreti müşterinin kredi taksitlerine her ay ekleniyor. Yani BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi) ve KKDF( Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergileri müşteriden alınıyor. İşbank, neredeyse bütün kredileri için müşterilerine hayat sigortası yaptırma zorunluluğu getiriyor. İşbank 2018 bayram kredisi için de sigorta yaptırmak şart koşuluyor. İş Bankası bayram kredisi 2018 faiz oranları %1,25’den başlıyor. Banka bazı durumlarda bu oranda değiştirme yapabiliyor.  İş Bankası bayram kredisi 2018 için kefil istenmiyor.


İşbank 2018 bayram kredisi başvuru kanalları nelerdir?

İşbank 2018 bayram kredisi için birçok başvuru kanalı bulunuyor. İşbank 2018 bayram kredisi başvuru kanalları şöyle sıralanabilir:

  • İş Bankası’na sms ile bayram kredisi başvurusu,
  • İşbank internet şubesinden bayram kredisi başvurusu,
  • İşbank bankamatiklerinden  bayram kredisi başvurusu,
  • 0 850 724 0 724 numaralı İşbank Telefon Şubesinden bayram kredisi başvurusu,
  • İşcep uygulamasıyla bayram kredisi başvurusu,
  • İşbank şubelerinden bayram kredisi başvurusu.

İş Bankası’na sms ile bayram kredisi başvurusu

İş Bankası’na sms ile bayram kredisi başvurusu yapmak için NAKİT, kimlik numarası, kredi tutarı, aylık gelirinizi aralarında boşluk bırakarak 4402’ye kısa mesajla olarak gönderin.


İşbank internet şubesinden bayram kredisi başvurusu

İşbank internet şubesinden bayram kredisi başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir