Anasayfa / Sms Kredi / İş Bankası 4402 Sms Hızlı Kredi Başvurusu
İş Bankası 4402 Sms Hızlı Kredi Başvurusu
İş Bankası 4402 Sms Hızlı Kredi Başvurusu

İş Bankası 4402 Sms Hızlı Kredi Başvurusu


İş Bankası’na kredi başvurusunda bulunmak isteyen okurlarımız için bu yazıyı hazırladık. Yazı üzerinde İşbank sms kredi başvurusu ve diğer başvuru kanallarını bulabilirsiniz. İş Bankası’na ait olan kredi başvurusu bağlantılarını yazı üzerinde paylaştık. Okurlarımız bu bağlantıları kullanarak güvenli bir şekilde İş Bankası’na kredi başvurusu yapabilirler.

İş Bankası 4402 Sms Hizmetiyle Hızlı Kredi

Günümüzde kredi başvurusu konusunda da teknolojiden yararlanmaya başladık. Artık bankalara kredi başvurusu yapmak çok kolay… Bankalara kredi başvurusu için şubelere gitmeniz gerekmiyor. Öncelikle elektronik ortamda ön başvurunuz anında gerçekleştiriliyor. Kredi için uygun olup olmadığınız size bildiriliyor ve sonrasında şubelere evraklarınızla birlikte davet ediliyorsunuz.


Şubeye gitmeden elektronik ortamda başvurunuzu yapmanın birkaç yolu var. Telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve SMS kredi hizmeti gibi yollarla anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bu yazımızda Türkiye’nin en büyük sermayeli bankalarından biri olan İş Bankası’na SMS le anında kredi başvurusunun nasıl yapılacağını ve başvuru sonrası prosedürlerin nasıl işleyeceğini size anlatmaya çalışacağız.


İş Bankası’na SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?

Aslında İş Bankası’na, diğer bankalarda olduğu gibi, internet sitesi üzerinden de bilgilerinizi girerek başvuru yapabilirsiniz. Ama imkanınız yoksa veya SMS’le başvuru yapmak istiyorsanız İş Bankası size 4402’ye SMS göndererek ön başvuru yapma imkanı sunuyor. Telefonunuzun kısa mesaj yani SMS bölümüne T.C. kimlik numaranızı yazıp 4402’ye gönderin. Kısa bir süre içinde size kredi için, olumlu veya olumsuz geri bildirim yapılacaktır. Yaptığınız bu işleme ön başvuru denilmektedir. Yani bankalar T.C. kimlik numaranız üzerinden sizin kredi için uygun olup olmadığınızı incelerler. Gönderdiğiniz SMS ücretli olup kullandığınız GSM hattınızdan tahsil edilir. Ücretlendirme olarak 1 SMS ücreti kesilmektedir.

İnternet üzerinden hızlı başvuru yapmak isterseniz İşbank anında kredi başvuru adresi olan bu bağlantıya tıklayınız.

Ön başvurum olumlu sonuçlandı şimdi ne yapmam gerekiyor?

İş Bankası 4402 SMS hizmeti aracılığıyla yaptığınız kredi ön başvurusu genelde aynı gün içinde sonuçlanır. SMS aracılığıyla ön başvurunuz olumlu sonuçlandı ise İş Bankası personeli size telefon üzerinden ulaşacak ve sizi yönlendirecektir. Biz yine de prosedür hakkında size bilgi verelim:

İstediğiniz krediye göre size vade ve faiz oranları bildirilir. 1 ay içinde sizi herhangi bir İş Bankası şubesine davet ederler. Yanınızda getirmeniz gereken belgeler hakkında bilgi verilir. Bu belgeler alacağınız bireysel kredi türüne göre ufak tefek farklılıklar gösterebilir ancak genel olarak aşağıdaki gibidir:

Kredi için İş Bankası’nın istediği belgeler:

  • T.C. kimlik belgeniz,
  • Gelirinizi bildiren belgeler. Maaşlı çalışansanız bordrosu, gayrimenkul geliriyle geçiniyorsanız tapu, serbest meslek çalışanıysanız vergi levhası vs. gibi belgeler istenilebilir.
  • İkametgah belgeniz veya son 3 aya ait elektrik, su, doğalgaz, telefon vs. faturaları.

Bu işlemler sonucunda kredininiz onaylanır ve paranızı alırsınız.


Kaçırma!

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu

Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Ziraat Bankası Sms Kredi Başvurusu2 Ziraat Bankası’na 4747 SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?2.1 Ziraat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir