Salı , Ocak 16 2018
Anasayfa / Sms Kredi / Ingbank’tan Sms ile Anında Kobi Kredisi

Ingbank’tan Sms ile Anında Kobi Kredisi
Ingbank, bireysel müşterilerine de ticari müşterilerine de sms ile anında kredi başvurusu yaptırıyor. Bu yazımızda Ingbank’ın ticari müşterileri için düzenlediği SMS KOBİ Kredi kampanyası hakkında bilgi verdik. Ingbank sms kobi kredi özellikleri nelerdir? Ingbank anında kobi kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ingbank sms kobi kredi kampanyası kapsamında anında kredi kullanılır mı? Ingbank kredi başvurusu için ticari müşterilerinden hangi belgeleri ister? Cevapla aşağıda…

Ingbank sms kobi kredi özellikleri nelerdir?

Ingbank bu krediyi esnaf ve kobiler için düzenlemiş. Ticari müşterilere bu kredi kapsamında en fazla 48 bin TL kredi veriliyor. Ing, bu kapsamda kullanacağınız krediye 48 aya kadar vade yapabiliyor. Bu krediyi kullanan müşteriden %0,5 oranında tahsis ücreti alınıyor. Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) ve Banka ve Sigorta Muamele Vergisi kapsamında bu krediden de kesinti yapılıyor. BSMV kapsamında yapılan kesinti aylık faiz tutarının %5’i; KKDF kapsamında yapılan kesinti ise aylık faiz tutarının %15’i olarak hesaplanıyor. Kredi kullanan iş yeri sahibine ya da ortaklarına hayat sigortası yaptırılıyor. Hayat sigortası yaptırmak ticari müşterilere de şart olarak sunuluyor.

Ingbank anında kobi kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ingbank sms kobi kredi başvurusu anında yapılabiliyor.  Ingbank anında kobi kredisi başvurusu yapmak için KOBİ, kimlik numaranızı aralarda bir boşluk bırakarak yazın ve 2205 Ing sms bankacılığına gönderin. Peki, Ingbank sms kobi kredi kampanyası kapsamında anında kredi kullanılır mı?

Ingbank sms kobi kredi kampanyası kapsamında anında kredi kullanılır mı?

Ingbank sms kobi kredi başvurunuzu yukarıdaki gibi yaptıktan sonra başvurunuz kısa sürede sonuçlanacaktır. Başvurunuz olumlu sonuçlanınca aynı gün içinde Ingbank şubelerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Yani kredi kullanabilmeniz için gerekli belgelerle Ingbank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Peki, Ingbank kredi başvurusu için ticari müşterilerinden hangi belgeleri ister?

Ingbank kredi başvurusu için ticari müşterilerinden hangi belgeleri ister?

Ingbank ticari müşterilerinden aşağıdaki belgeleri istemektedir:

  • Son üç seneye ait olan kar-zarar cetveli, bilanço ve hesap durum belgesi,
  • İlgili senenin ilk 3 ay geçildiyse, şirketin üçer aylık dönemlerine ara bilançosu ya da geçici mizanı,
  • Sermaye arttırımı, hisse değişimi, şirket kuruluşu, ana sözleşme ve adres değişikliğine dair Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Hazirun cetveli (Limited şirketlerin kredi başvurusu için, firmanın ortaklık yapısını gösteren belge ibrazı yeterlidir)
  • Temsile yetkili kişilerin noter onaylı imza sirküleri
  • Ticaret-Sanayi Odası faaliyet belgesi
  • Şirket sahibi/ortakları ve kefiller için kimlik belgesi ve ikametgah
  • Vergi levhası istenmektedir.

Anında esnaf kredisi veren başka bir banka olan Halkbank’ın, anında kobi kredisi kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ” Halk Bankası Anında Esnaf Kredisi 2017 (Güncel) ” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank'a 5030 Sms Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 5030 sms, anında kredi ve qnb finansbank 5030 sms hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırma!

QNB Finansbank'a 5030 Sms Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’a 5030 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Qnb Finansbank 5030 Sms Numarasıyla Hızlı Kredi1.1 QNB Finansbank SMS’le kredi başvurusunu nasıl yaparım?1.1.1 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir