Anasayfa / Krediler / Ingbank’tan Düşük Tutarlı Anında Kredi
ıng mini kredi maliyeti
Ing mini kredi

Ingbank’tan Düşük Tutarlı Anında Kredi


Ingbank ” Mini Kredi ” adlı kampanyası ile düşük tutarlı ihtiyaçlarınıza yönelik bir kredi kampanyası düzenledi. Bu yazımızda Mini Kredi  ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bir araştırma yaptık. Ingbank Mini Kredi kampanyasının özellikleri nelerdir? Ing Mini Kredi faiz oranı kaçtır? Ing anında kredi başvurusu nasıl yapılır? Ing mini kredi anında hesaba yatar mı? 5000 TL Ing Mini Kredi maliyeti ne kadar? Cevaplar aşağıda…

Ingbank Mini Kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Ingbank kampanyası ile müşterilerinin düşük tutarlı ihtiyaçlarını anında karşılıyor. Banka. bu kampanya kapsamında müşterilerine 5000 TL’ye kadar kredi verebiliyor. Diğer ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi bu kampanya kapsamında da 48 aya kadar vade yapılıyor. Ing Mini Kredi faiz oranı ise %1,84 olarak belirlenmiş. Ing mini kredi masrafları ise şöyle:


  • Ing bu kredi için de kullanacağınız kredi tutarının %0.5’i kadar tahsis ücreti alıyor.
  • Aylık faiz tutarının %15’i kadar Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu için; %5’i kadar da Banka ve Sigorta Muamele Vergisi için ücret alınıyor. Bu ücretler bütün vadelere yayılarak tahsil ediliyor.
  • Müşteriye hayat sigortası yaptırılıyor. Bu işlem Ingbank’tan kredi kullanabilmek için zorunludur.

Ing anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ing anında kredi başvurusu internetten kolayca yapılabilir. Ing’ye anında kredi başvurusu yapabilmek için bu bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Bağlantıdaki forma bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ing mini kredi anında hesaba yatar mı?

Ing mini kredi anında hesaba yatırılmaktadır. Yukarıdaki verdiğimiz bağlantı üzerinden başvurunuzu yapın. Başvurunuz kısa sürede sonuçlanacaktır. Sonuç olumlu ise krediniz istediğiniz bir hesaba aktarılarak kullanıma hazır olacaktır. Anında kredi veren diğer bankalar hakkında bilgi almak isterseniz ” 2018 Anında Kredi Veren Bankalar ” başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.


5000 TL Ing Mini Kredi maliyeti ne kadar?

Ing Mini Kredi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli 5000 TL kredi kullanırsanız bunun toplam geri ödemesi 8800 TL civarında olacaktır. Bütün vergiler ve sigorta primleri bu fiyata dahildir. Sigorta primleri müşteriye göre değiştiğinden bu maliyet artabilir ya da azalabilir. Ancak yine de belirlediğimiz fiyata yakın bir tutar ortaya çıkacaktır. Yukarıdaki hesaba göre aylık kredi taksitiniz yaklaşık 185 TL civarında olacaktır.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir