Anasayfa / Krediler / Ingbank’tan Anında Hesaba Yatan Kredi
anında hesaba kredi
ıng anında kredi

Ingbank’tan Anında Hesaba Yatan Kredi


Ingbank’ın internet bankacılığı müşteriler tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Banka bu alanda yaptığı yeniliklerle tüketicilere birçok kolaylık sağlıyor. Ingbank tüketicilere anında kredi başvurusu yaptırıyor ve onaylanan kredileri anında hesaba yatırıyor. Anında hesaba kredi imkanından faydalanmak için bankanın müşterisi olmak da gerekmiyor. Ingbank’ın internet sitesi üzerinden herkes anında kredi başvurusu yapabiliyor.

Bu yazımızda Ing’nin anında verdiği ihtiyaç kredisi hakkında sizlere bazı faydalı bilgiler verdik. Ingbank ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir? Ing ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar? Ing anında kredi başvurusu nasıl yapılır? Cevapları merak ediyorsanız yazımıza göz atın.


Ingbank ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Ingbank çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor. Bunların ortak özellikleri ise şöyle:

  • Ingbank ihtiyaç kredilerine 48 aya kadar vade yapıyor.
  • Bu tip kredilerden, kredi tutarının %0.5’i kadar kredi tahsis ücreti alınıyor. Bu ücretin yasal olarak dayanağı olduğu için genelde bütün bankalar bu ücreti alıyor.
  • Banka ve Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) ve Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) adı altında iki adet vergi bu kredilerden alınıyor. Bu vergiler kredilerin faiz tutarları üzerinden alınıyor. Ingbank ihtiyaç kredisinin aylık faiz tutarının %15 kadar KKDF; %5’i kadar da BSMV alınıyor. Bu vergileri kredi vadeniz boyunca ödüyorsunuz çünkü bütün taksitlere belirttiğimiz oranlarda ekleniyor.
  • Ing ihtiyaç kredisi faiz oranları kampanyadan kampanyaya değişiyor. Ancak standart ihtiyaç kredilerinin faizleri kullanacağınız kredi miktarına göre belirleniyor. 5000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerine uygulanan güncel faiz oranı %1,84; 5000 TL’den fazla olan kredilere uygulanan güncel faiz oranı ise %1,39 olarak belirlenmiş.
  • Ingbank’tan kredi kullanan müşterilere hayat sigortası yaptırılıyor. Bu sigortayı yaptırmayı reddedenler genelde kredi alamıyor.

Ing anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ingbank’a anında kredi başvurusu yapmak mümkündür. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa sürede incelenir. Onaylanan krediler başvuru yapan kişinin belirttiği hesaba anında yatırılır. Ing anında kredi başvurusu için bu bağlantıya tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor. Bu şekilde anında hesaba kredi imkanından faydalanabilirsiniz.


Anında kredi veren diğer bankalar hakkında bilgi almak isterseniz ” 2018 Anında Kredi Veren Bankalar ” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir