Anasayfa / Bankalar / İng E Turuncu Hesap ve Özellikleri
ing E Turuncu Hesap ve ozellikleri
ing E Turuncu Hesap ve ozellikleri

İng E Turuncu Hesap ve Özellikleri


İnsanlar mevduat hesabı tercihlerini yüksek faiz veren bankalardan yana kullanıyorlar. mevduat hesaplarına yüksek faiz veren bankalardan biri olan İng, müşterilerine çeşitli avantajlar sağlıyor. Bu yazımızda İng Turuncu Hesap ile ilgili araştırma yaptık. İng Turuncu hesap nedir, İng e turuncu hesap nedir, İng Turuncu hesap faiz oranları nasıldır, e turuncu hesap yıllık faiz oranı kaçtır? Soruların cevapları ve daha fazlası için yazımıza göz atın.

İng  e Turuncu Hesap nedir? İng e Turuncu Hesap özellikleri nelerdir?

İng Turuncu hesap; Türk Lirası, Dolar ve Euro olarak birikim yapabildiğiniz bir mevduat hesabı türüdür. bu kampanyaya bağlı olarak e turuncu hesap adı altında müşterilere çeşitli avantajlar sunuluyor. e Turuncu hesap özelliklerini sıralayalım:


  • e turuncu hesap için İng hoş geldin faizi kampanyası yapılıyor. Bu kampanya 1 yıl süre için olup daha önce turuncu hesap açtırmayan müşteriler için geçerlidir.
  • e turuncu hoş geldin faiz oranları piyasadaki hareketlere bağlı olarak değişebilir, böylece paranız piyasa şartlarına göre değerlenmiş olur.
  • kampanya sonrasında hesabınıza avantajlı günlük faiz oranları işletiliyor.
  • e turuncu hesap internet üzerinden açılıyor. Şubelerden e turuncu hesap açılmıyor.
  • e turuncu hesaptan havale ve EFT yapılabiliyor ama otomatik ödeme talimatı verilemiyor.
  • hesabınızdan ATM aracılığı ile para çekebilir ya da hesabınıza para yatırabilirsiniz.
  • hafta içi mesai saati bitiminden önce hesabınıza para yatırırsanız, paranız aynı gün faiz geliri getirmeye başlıyor.
  • İng hoş geldin faizi üst limiti 500.000 TL, 250.000 USD, 250.000 EUR olarak belirlenmiştir. yatıracağınız para bu miktarları geçerse, artan kısım için daha düşük faiz uygulanıyor.
  • TL için e turuncu hesap yıllık faiz oranı %11,5 olarak belirlenmiş. 500.000 TL üzerinde bir para yatıracaksanız; 500.000 TL’sine yıllık %11,5 faiz uygulanır, geri kalan kısmına ise %4 yıllık faiz uygulanıyor.

Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

İçindekiler1 ENFLASYONA ENDEKSLİ VADELİ HESAP NEDİR?1.1      ENFLASYONA ENDEKSLİ KAZANDIRAN VADELİ HESAPLAR HANGİ PARA BİRİMLERİNDEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir