Anasayfa / Genel / Ing Bank Teknokredi Başvurusu – Teknosa 2019
Ing Bank Teknokredi
Ing Bank Teknokredi

Ing Bank Teknokredi Başvurusu – Teknosa 2019


ING Bank son zamanlarda verdiği kredilerle dikkat çekiyor. Çeşitli kredi kampanyalarıyla müşteri çeken ING Bank, Teknosa ile yaptığı bir anlaşmayla birlikte Teknokredi adında bir kredi vermeye başladı. Yazımızda ING Bank Teknokredi nedir, kimler teknokredi alabilir, ING Bank Teknokredi özellikleri nelerdir, ING Bank Teknokredi başvurusu nasıl yapılır, ING Bank Teknokredi vade ve faiz oranları nasıldır? gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

ING Bank Teknokredi nedir?

ING Bank Teknokredi, Teknosa’dan alacağınız ürünler için ING Bank’ın size verdiği bir ihtiyaç kredisidir. Teknosa’dan alacağınız ürünler için bu krediyi kullanabilirsiniz.Teknokrediyi  ING’nin Teknosa kredisi olarak da tanımlayabiliriz.


ING Bank Teknokredi özellikleri nelerdir?

Teknosa kredisi ya da elektronik eşya kredisi de diyebileceğimiz ING Bank Teknokredi ile ilgili özellikleri sıralayalım:

 • Teknokredi limiti en az 500 TL en fazla 15000 TL tutarında olabiliyor.
 • 36 aya kadar vade yapılabiliyor.
 • Aylık faiz oranı %1,89’dan başlamaktadır.
 • Bazı kredilerde şart koşulan hayat sigortası istenmiyor.
 • Kredi tahsis ücreti bulunmuyor.
 • Bu krediyi şubeye gitmeden Teknosa mağazaları üzerinden alabilirsiniz.
 • Teknosa’nın internet sitesinden de başvuru yapılabilir. İnternet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişler kredi limitinden az olamaz. 500-15000 TL arasında alışveriş yapabilirsiniz.

ING Bank Teknokredi başvurusu nasıl yapılır?

Bir elektronik eşya kredisi olan Teknokredi başvurusu yapmanın birkaç yolu var:


 • Cep telefonunuzun mesaj kısmına TEKNOSA yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 2229’ SMS gönderebilirsiniz.
 • Başvuru onay mesajınız geldikten sonra Teknosa mağazalarındaki ING Bank Hizmet noktalarına giderek kimliğinizi onaylatın. Evraklarınız elektronik ortamda hazırlanacak ve zaman harcamayacaksınız. Atacağınız tek onay imzasından sonra Teknosa kredisi hemen hazır olacaktır.
 • Elektronik eşya kredisi olan teknokrediniz hazır olunca, aldığınız kredi tutarından az olmamak şartıyla, Teknosa mağazalarından istediğiniz ürünü alabilirsiniz.
 • Doğrudan Teknosa Mağazaları üzerinden veya Teknosa internet sitesi üzerinden de Teknokredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kimler teknokredi alabilir?

Bu kampanyanın kullanım koşulları standart bir ihtiyaç kredisi ürününden farksızdır. Kredi puanı uygun olan ve belirlenen sınırlarda alışveriş yapan kişiler teknokredi alabilirler. Kredi puanı yetersiz olan müşterilere bu kapsamda kredi verilmeyecektir.

Hangi ürünler için Teknokredi kullanılır?

Teknosa mağazalar zincirinde bulunan bütün ürünler için Teknokredi kullanmak mümkündür. Alacağınız ürünlerin toplam fiyatı 500 TL’den az 15.000 TL’den fazla olamaz. Vade değişimine göre faiz oranı %2,39 kadar artabilir.


Kaçırma!

Unutulan Banka Hesabı Sorgulama 2019 listeler

Bankada Unutulan Paralar 2019 – Sorgulama ve Geri Alma

Kişilere ve kurumlara ait banka hesaplarında belli bir süre hareket olmayınca bu hesaplar Türkiye Bankalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir