Anasayfa / Bankalar / ICBC İnternet Şubesi Şifresi Alma (Anında Şifre Al)

ICBC İnternet Şubesi Şifresi Alma (Anında Şifre Al)

ICBC Türkiye’deki faaliyetine devam ediyor ve gün geçtikçe müşteri sayısını arttırıyor. ICBC müşterileri internet bankacılığını kullanarak birçok kolaylıktan yararlanabiliyor. Bankanın akıllı telefon uygulaması olan ICBC Mobil veya ICBC web sitesi üzerinden internet şifresiyle giriş yaparak şubesiz bankacılık hizmeti almak mümkün…

Bu yazımızda ICBC internet şubesi hakkında bazı bilgiler verdik. ICBC internet şubesi konusunda birkaç soru cevapladık.

ICBC internet şubesi nasıl kullanılır? ICBC internet şifresi nasıl alınır? ICBC anında internet şifresi nasıl alınır? ICBC internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

ICBC internet şubesi nasıl kullanılır?

ICBC müşterileri internet şifresi oluşturmak şartıyla ICBC internet bankacılığının kolaylıklarından faydalanabilir. Peki, ICBC internet şifresi nasıl alınır?

ICBC internet şifresi nasıl alınır?

ICBC internet şifresini bankanın web sitesini kullanarak alabilmeniz mümkün değil. Bunun yerine ICBC müşteri hizmetlerini ve şubeleri kullanabilirsiniz. Şubelere kimliğinizle giderek kolayca internet şifresi oluşturabilirsiniz. Şubesiz olarak anında internet şifresi almak istiyorsanız da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Peki, ICBC müşteri hizmetlerini arayıp anında internet şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

ICBC müşteri hizmetlerini arayıp anında internet şifresi alma

ICBC’nin çağrı merkezi numarası 444 00 50’dir. Bu numarayı arayıp, müşteri temsilcisinin yönlendirmeleriyle, anında internet şifresi oluşturabilir ve sisteme giriş yapabilirsiniz.

ICBC internet şifremi unuttum ne yapmalıyım?

ICBC internet bankacılığına giriş şifrenizi unuttuysanız yine 444 00 50’yi arayıp şifre yenileme talebinde bulunabilirsiniz. Bunun dışında ICBC şubeleri üzerinden de şifre yenileme yapabilirsiniz.

ICBC internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

ICBC Mobil Şubeye ya da ICBC internet şubesine şifrenizle giriş yaptıktan sonra aşağıdaki işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

  • Hesap Bakiyesi ve Hareketleri Takibi
  • Para Transferi İşlemleri
  • Kredi kartı ekstre görüntüleme ve borç ödeme
  • Döviz Alış – Satışı yapma
  • Fon Alış – Satışı yapma

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası'ndan Yapılan EFT Nasıl İptal Edilir? (Ziraat EFT İptali) başlıklı makalemizde eft iptal etme, ziraat bankası eft iptal etme ve ziraat bankası eft iptal etme işlemi hakkında bilgiler verilmektedir.


Google Reklamları

Kaçırma!

Ziraat Çalışma Saatleri 2018

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2018 (Mesai Saatleri)

En çok müşterisi olan bankalardan birisi olan Ziraat Bankası’nın 2018 çalışma saatleri hakkında bazı bilgiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir