Çarşamba , Ocak 17 2018
Anasayfa / Bankalar / ICBC İnternet Şubesi Şifresi Alma (Anında Şifre Al)

ICBC İnternet Şubesi Şifresi Alma (Anında Şifre Al)
ICBC Türkiye’deki faaliyetine devam ediyor ve gün geçtikçe müşteri sayısını arttırıyor. ICBC müşterileri internet bankacılığını kullanarak birçok kolaylıktan yararlanabiliyor. Bankanın akıllı telefon uygulaması olan ICBC Mobil veya ICBC web sitesi üzerinden internet şifresiyle giriş yaparak şubesiz bankacılık hizmeti almak mümkün…

Bu yazımızda ICBC internet şubesi hakkında bazı bilgiler verdik. ICBC internet şubesi konusunda birkaç soru cevapladık.

ICBC internet şubesi nasıl kullanılır? ICBC internet şifresi nasıl alınır? ICBC anında internet şifresi nasıl alınır? ICBC internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

ICBC internet şubesi nasıl kullanılır?

ICBC müşterileri internet şifresi oluşturmak şartıyla ICBC internet bankacılığının kolaylıklarından faydalanabilir. Peki, ICBC internet şifresi nasıl alınır?

ICBC internet şifresi nasıl alınır?

ICBC internet şifresini bankanın web sitesini kullanarak alabilmeniz mümkün değil. Bunun yerine ICBC müşteri hizmetlerini ve şubeleri kullanabilirsiniz. Şubelere kimliğinizle giderek kolayca internet şifresi oluşturabilirsiniz. Şubesiz olarak anında internet şifresi almak istiyorsanız da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Peki, ICBC müşteri hizmetlerini arayıp anında internet şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

ICBC müşteri hizmetlerini arayıp anında internet şifresi alma

ICBC’nin çağrı merkezi numarası 444 00 50’dir. Bu numarayı arayıp, müşteri temsilcisinin yönlendirmeleriyle, anında internet şifresi oluşturabilir ve sisteme giriş yapabilirsiniz.

ICBC internet şifremi unuttum ne yapmalıyım?

ICBC internet bankacılığına giriş şifrenizi unuttuysanız yine 444 00 50’yi arayıp şifre yenileme talebinde bulunabilirsiniz. Bunun dışında ICBC şubeleri üzerinden de şifre yenileme yapabilirsiniz.

ICBC internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

ICBC Mobil Şubeye ya da ICBC internet şubesine şifrenizle giriş yaptıktan sonra aşağıdaki işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

  • Hesap Bakiyesi ve Hareketleri Takibi
  • Para Transferi İşlemleri
  • Kredi kartı ekstre görüntüleme ve borç ödeme
  • Döviz Alış – Satışı yapma
  • Fon Alış – Satışı yapma

Bir önceki yazımız olan Hoş Geldin Faizli Fibabanka Kiraz Hesap (Güncel 2018) başlıklı makalemizde fibabanka devam faizi, fibabanka hoş geldin faizi ve fibabanka kiraz hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırma!

Akbank Mevduat Faiz Oranları 2018

Akbank Mevduat Faiz Oranları 2018

Bu yazımızda Akbank vadeli hesap faiz oranları hakkında bilgiler verdik. Yazımızda Akbank vadeli hesap faiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir