Anasayfa / Krediler / HSBC Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu
hsbc anında kredi

HSBC Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu


Bu yazımızda HSBC’nin standart ihtiyaç kredisi hakkında bir araştırma yaptık. HSBC ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz yazının devamına göz atın. HSBC ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir? HSBC ihtiyaç kredisi faiz oranları kaçtır? HSBC anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu için şubelerden hangi belgeler istenmektedir?

HSBC ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

HSBC ihtiyaç kredisi kapsamında eğitim, tatil, evlilik gibi aklınıza gelebilecek bir çok masraf için tüketicilere kredi veriyor. HSBC ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vade yapılıyor. Kredi için belirlenen bir üst limit bulunmuyor. Yük miktarda kredi ihtiyacınız varsa HSBC İpotekli İhtiyaç Kredisi kapsamında kredi kullanmanız mümkündür. Bu krediye ait faizler ve masraflar şöyle:


  • HSBC kullandığınız tüketici kredisi tutarının %0,5’i kadar tahsis ücretini sizden dosya masrafı olarak alır.
  • BSMV ve KKDF vergileri, HSBC ihtiyaç kredisi taksitlerine eklenen aylık faiz tutarı üzerinden hesaplanır. HSBC ihtiyaç kredisi aylık faiz tutarının %15’i oranında KKDF; %5’i oranında BSMV ücreti vade boyunca bütün kredi taksitlerine eklenmektedir.
  • HSBC’den standart ihtiyaç kredisi kullanan kişilere hayat sigortası yaptırılır. HSBC’den hayat sigortasız kredi kredi kullanmak isterseniz HSBC Sigortasız İhtiyaç Kredisi başlıklı yazımıza tıklayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
  • HSBC standart ihtiyaç kredisi faiz oranları 6 – 24 aylık vadeler için aylık %1,43’tür. Vade sayıları 5 – 48 ay aralığındaki krediler için HSBC ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,48’dir.

HSBC anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

HSBC anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayıp açılacak olan sayfadaki kredi başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. HSBC’ye iletilen kredi başvuru formları kısa sürede inceleniyor. Onaylanan kredi ön başvuruları size sms ile bildiriliyor. Krediniz onaylandıktan sonra herhangi bir HSBC şubesinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. HSBC şubeleri ihtiyaç kredisi başvurusu için şu belgeleri istiyor:

HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu için şubelerden hangi belgeler istenmektedir?

İhtiyaç kredisi için şubelere getirmeniz gereken belgeler:


  • Kimlik
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi ya da üzerinize kayıtlı herhangi bir fatura (son 3 aylık döneme ait olmalı)

Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir