Anasayfa / Genel / Halkbank KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi
Halkbank KOSGEB 0 Faizli isletme Kredisi
Halkbank KOSGEB 0 Faizli isletme Kredisi

Halkbank KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi


KOSGEB esnafın işletme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birçok destekte bulunuyor. Bu desteklerle işletmeler gerekli finansmanı KOSGEB anlaşmalı bankalardan sağlayabiliyorlar. Bu yazımızda KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi ile ilgili bilgiler vereceğiz. KOSGEB işletme kredisi faiz desteği ile ilgili de açıklamalarda bulunacağız. Yazımızda KOSGEB kredi faiz desteği nedir? KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi nedir? Halkbank faizsiz esnaf kredisi ve Halkbank KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi özellikleri nelerdir? Halkbank KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi limiti, vadesi ve ödemek şekli’’ gibi soru ve başlıklarla ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

KOSGEB kredi faiz desteği nedir?


KOSGEB bankalarla yaptığı protokol sonucunda KOBİ sahiplerine kredi faiz desteği sunuyor. Yani şatlara uyuyor iseniz aldığınız kredinin sadece anaparasını ödüyorsunuz. Kredi faizini KOSGEB sizin yerinize bankaya ödüyor. Böylece esnaf ve KOBİ’lere avantaj sağlanmış oluyor.

KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi nedir? Kimler faydalanabilir?


KOSGEB 8 bankayla yaptığı anlaşmayla birlikte esnaf ve KOBİ’lere faizsiz kredi imkanı veriyor. Böylece kredi faiz desteği alan işletmeler faizsiz kredi çekmiş oluyor. KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi alabilmek için şu şartları sağlamalısınız:

  • KOSGEB veri tabanına kayıtlı olmalısınız,
  • Güncel KOBİ beyannameniz olmalı,
  • KOSGEB desteklerinde yasaklı olmamanız gerekmektedir.

 

KOSGEB sıfır faizli işletme kredisine nasıl başvuru yapılır?

Başvurular tahmini olarak 19/12/2016 tarihinden itibaren başlayacaktır.  Faizsiz esnaf kredisi başvurusu yapmak isteyen işletmeler:

  • Güncel KOBİ beyannamelerini hazırlamalılar,
  • Daha sonra http://kredi.kosgeb.gov.tr/ adresine tıklayıp bulunan sayfadan giriş yaparak başvuru formunu doldurmalılar.
  • Başvurunuz kabul edilirse KOSGEB sisteminden aldığınız başvuru formunu ve kodunu kredi almak istediğiniz bankaya sunarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi özellikleri nelerdir?

Yukarıda yaptığımız açıklamadaki maddeler Halkbank için de geçerlidir. Yazdığımız prosedürleri uygulayarak Halkbank faizsiz esnaf kredisi alabilirsiniz. şimdi Halkbank faizsiz kosgeb kredisi veya Halkbank KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi özelliklerini sıralayalım:

  • KOSGEB desteğiyle Halkbank’tan 50.000 TL’ye kadar faizsiz esnaf kredisi
  • Alacağınız kredinin faizi size yansıtılmayacaktır, faizi KOSGEB sizin yerinize karşılayacaktır.
  • Siz yalnızca anaparayı ödemekle yükümlüsünüz.
  • Halkbank KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi ödemesi 36 ay vadeli fakat ilk 12 ay ödeme yapmıyorsunuz. Daha sonra da 3 ayda bir eşit taksitler halinde olmak üzere taksitlerinizi ödüyorsunuz. Bu şekilde kredi vadesi 36 ay olmuş oluyor.

Kaçırma!

Unutulan Banka Hesabı Sorgulama 2019 listeler

Bankada Unutulan Paralar 2019 – Sorgulama ve Geri Alma

Kişilere ve kurumlara ait banka hesaplarında belli bir süre hareket olmayınca bu hesaplar Türkiye Bankalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir