Anasayfa / Bankalar / Halk Bankası’nın Sms Bankacılığı Hizmetleri

Halk Bankası’nın Sms Bankacılığı Hizmetleri


İnsanlar bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için genelde elektronik ortamları kullanılıyor. Sms, mobil uygulamalar ya da internet bankacılığı ile birçok işlem yapılabiliyor. Bu yazımızda Halk Bankası’nın sms bankacılığı hizmetleri konusunda bilgiler verdik. Halkbank sms hizmetleri nelerdir? Halkbank sms ile hesap bakiyesi öğrenme nasıl yapılır? Halkbank sms ile kredi kartı bakiyesi öğrenme nasıl yapılır? Halkbank sms ile kredi kartı ekstresi öğrenme işlemi nasıl yapılır? Halkbank sms ile kredi kartı limiti öğrenme işlemi nasıl yapılır? Halkbank sms ile parafpara bilgisi nasıl öğrenilir? Halkbank sms ile kredi kartı şifresi alma işlemi nasıl yapılır? Halkbank sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank sms bankacılığı talimatı nasıl verilir? Soruların cevapları için yazımıza göz atın.

Halkbank sms hizmetleri nelerdir?

Halk Bankası müşterilerine sms bankacılığı aracılığı ile birçok hizmet veriyor. Sms ile sorgulama şeklinde olan bu hizmetleri kullanabilmek için Halkbank internet şubesi ya da 0850 222 0 400 müşteri hizmetleri ile talimat vermeniz yeterli olacaktır. Halkbank sms bankacılığı hizmetlerini sıralayalım:


  • Hesabınıza gelen havale, eft gibi işlem hareketleri,
  • Çek, icra, üye, maaş, senet, SGK ve TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) gibi ödeme hareketleri,
  • Vadeli hesaplardan para çekme veya vadeli hesabı kapama gibi hesap hareketleri,
  • Kredi kartı nakit avans işlemleri,
  • Altın ve döviz alış-satışı, başka hesaba havale, eft gibi transfer işlemleri,
  • Hazine bonosu, devlet tahvili ve fon alış-satışı gibi yatırım işlemi hareketlerinden sms ile haberdar olabilirsiniz.
  • Sorgulama işlemi ile:

-Hesap bakiyenizi,

-Kredi kartı bakiyenizi,


-Kredi kartınızın son ekstresini,

-Kredi kartınızın Parafpara bilgisi,

-Kredi kartınızın limit bilgisini hemen öğrenebilirsiniz.

  • Kredi kartı şifresi alma,
  • Kredi başvurusu yapma.

Halkbank sms ile hesap bakiyesi öğrenme nasıl yapılır? Halkbank sms ile kredi kartı bakiyesi öğrenme nasıl yapılır?

Sms ile hesap bakiyesi öğrenme işlemi için BAKIYE yazıp 3401‘e göndermeniz yeterlidir. Halkbank sms ile kredi kartı bakiyesi öğrenme işlemi için de KKBAKIYE yazıp yine 3401‘e sms göndermeniz gereklidir.

Halkbank sms ile kredi kartı ekstresi öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Halk Bankası kredi kartınızın son ekstre bilgisini öğrenmek  için EKSTRE yazıp 3401‘e gönderebilirsiniz.

Halkbank sms ile kredi kartı limiti öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Halkbank sms ile kart limitinizi öğrenmek için KKLIMIT yazıp 3401‘e gönderebilirsiniz.

Halkbank sms ile parafpara bilgisi nasıl öğrenilir?

Sms ile parapara bilgisi öğrenmek için PARAFPARA yazıp 3401’e gönderin.

Halkbank sms ile kredi kartı şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

Sms ile kredi kartı şifresi almak için SIFRE yazıp aralarında birer boşluk bırakarak ”kartınızın son 6 hanesini” ve ”anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini” 3404’e gönderin.

Halk Bankası sms bankacılığından fon fiyatları nasıl öğrenilir?

Halkbank sms bankacılığını kullanarak bankanın fon fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz. Halkbank sms ile fon fiyatı öğrenme işlemi için FON yazıp 3401’e göndermeniz gerekiyor.

Halkbank sms ile repo oranları nasıl öğrenilir?

Halkbank repo oranlarını sms ile anında öğrenebilirsiniz. Halkbank sms ile repo oranları öğrenme işlemi için REPO yazıp 3401’e göndermeniz yeterlidir.

Halkbank döviz kuru bilgilerini sms ile öğrenme

Halkbank döviz kurunu sms ile anında öğrenebilirsiniz. Halkbank döviz kuru bilgilerini öğrenmek için KUR yazıp 3401’e göndermeniz yeterlidir.

Halkbank kredi kartı ekstresi her ay sms ile telefonuma gönderilsin

Halk Bankası, müşteri talep ederse, bütün kredi kartı ekstrelerini düzenli olarak telefonunuza gönderebiliyor. Kredi kartı ekstrenizi her ay düzenli olarak sms ile almak isterseniz bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Peki, Halkbank sms ile düzenli ekstre talimatı nasıl verilir?

Halkbank sms ile düzenli ekstre talimatı

Ekstrelerinizi düzenli olarak cepten almak istiyorsanız Halkbank’a bu işlem için talimat vermeniz gerekiyor. Cepten ekstre talimatı vermek için Halkbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 400’ü arayabilirsiniz.

Halkbank sms kredi başvurusu nasıl yapılır?

Aralarında bir boşluk bırakarak “KREDI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS göndererek başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Halkbank sms kredi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Halkbank sms bankacılığı talimatı nasıl verilir?

Halkbank sms bankacılığını düzenli olarak kullanabilmek için bankaya kullanım talimatı vermeniz gerekmektedir. Peki Halkbank sms bankacılığı talimatı nasıl verilir?

Hesap hareketleri bilgisi için Halkbank sms bankacılığı talimatı nasıl verilir?

Halkbank hesabınızdaki para hareketlerini sms ile anında öğrenebilirsiniz. Hesabınızdaki para giriş-çıkış hareketlerinden sms ile anında haberdar olmak istiyorsanız Halk Bankası İnternet Şubesi’nde E-Mail/SMS menüsünün altında bulunan Hesaptan Giden veya Hesaba Gelen seçeneklerine tıklamanız yeterli olacaktır. Halk Bankası çağrı merkezi numarası olan 0850 222 0 400’ü arayıp sms bankacılığı kullanıp talimatı vererek de bu işlemi yapabilirsiniz. Diğer bankaların müşteri hizmetleri numaralarına ulaşmak için ”Tüm Bankaların Müşteri Hizmetleri Numaraları” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.


Kaçırma!

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu

Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Ziraat Bankası Sms Kredi Başvurusu2 Ziraat Bankası’na 4747 SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?2.1 Ziraat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir