Anasayfa / Krediler / Halk Bankası Maaş Müşterilerine Anında Kredi

Halk Bankası Maaş Müşterilerine Anında Kredi


Halkbank Bordro24 adlı kampanyası ile maaş müşterilerine anında kredi veriyor.  Maaşını Halkbank üzerinden alan kişilere kullandırılan Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi kampanyasını araştırdık. Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir? Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi faiz oranları nasıldır? Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi anında hesaba yatar mı?

Cevaplar yazımızda…


Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Halkbank maaş müşterilerine anında ihtiyaç kredisi sağlayan Bordro24 kampanyasının özelliklerini sıralayalım:

 • Bordro24 ihtiyaç kredisinden maaşını Halk Bankası’ndan alanlar yani Halkbank maaş müşterileri faydalanabilir.
 • Bu kredi kapsamında masrafsız kredi ya da uygun faizli kredi alabilirsiniz.
 • Masrafsız krediden kredi tahsis ücreti alınmıyor, uygun faizli kredi için ise kredi tutarının %0,5 kadar kredi tahsis ücreti alınıyor.
 • Normal Bordro24 kredisi için aylık faiz oranı %1,15 olarak belirlenmiş.
 • Masrafsız alacağınız krediler Bordro24 ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık % 1,25 olarak belirlenmiş.
 • Bu kredi için 48 aya kadar vade yapılmaktadır.
 • Her iki türde kredi için de BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi) ve KKDF (Kredi Kaynak Destekleme Fonu) kapsamında gider çıkarılmaktadır. BSMV ücreti kredinin aylık faiz maliyetinin %5’i oranında aylık taksitlerinize yansıtılır. KKDF ücreti ise yine aylık faiz maliyetinin %15’i oranında taksitlerinize yansıtılır.
 • İhtiyaç kredileri için hayat sigortası yaptırmak gerekiyor. Hayat sigortası yıllık olarak ödeniyor ve prim ücreti kredi alacak olan kişinin yaşına, cinsiyetine ve sağlık durumuna göre farklılık gösterebiliyor.
 • Bordro24 kredi kapsamında 48 ay vade ile 15.000 TL kredi alacak olan 35 yaşındaki bir erkek müşterinin yıllık ödeyeceği hayat sigortası primi 50 TL civarındadır.
 • Normal Bordro24 kredinin yıllık maliyeti oranı %18.2176 olarak hesaplanmıştır. Masrafsız Bordro24 kredi için yıllık maliyet oranı %19.5618 olarak hesaplanmıştır.
 • Yıllık maliyet oranı hesabı; faiz, tahsis ücreti, sigorta ve vergiler gibi kalemlerin toplamıyla yapılmıştır.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bordro 24 için de Halkbank’tan anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet şubesi, mobil şube, müşteri hizmetleri ya da smsle anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.


Bordro24 İhtiyaç Kredisi’ne smsle anında kredi başvurusu için aralarında boşluk bırakarak  ”B24, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye sms gönderebilirsiniz.

Halkbank anında kredi için, Halkbank müşterisi olmayanlar da dahil, Halkbank internet sitesini kullanabilirsiniz. Halkbank İnternet sitesinden kredi başvurusu için tıklayın.

Halkbank müşterisi iseniz Halkbank internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet şubesi için tıklayınız.

Ayrıca Halk Bankası Çağrı Merkezi numarası olan 0850 222 0 400‘ü arayarak kredi başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi anında hesaba yatar mı?

Halkbank maaş müşterileri bu krediye anında başvurabilirler. Kısa sürede sonuçlanan başvuru olumlu ise Halkbank bordro24 ihtiyaç kredisi tutarı müşterinin hesabına anında yatırılır. Halkbank müşterileri bu şekilde anında kredi kullanmış olurlar. Halkbank müşterisi olmayanlar Halkbank’tan anında hesaba yatan kredi kullanamazlar ama anında kredi başvurusu yapabilirler. Bunun için Halkbank sms kredi başvurusu yapabilirler. Sms başvurusu onaylanan kişiler Halk Bankası şubelerine gidip ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Halk Bankası haricinde Anında kredi veren diğer bankalar hakkında bilgi almak isterseniz ” 2018 Anında Kredi Veren Bankalar ” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Bu yazımızda anında kredi veren bankaların faiz oranları ve kredi maliyetleri ayrıntılı şekilde incelendi. Kredi kullanmak için hangi bankaya tercih edeceğinize karar veremediyseniz yukarıdaki bağlantıya tıklamanızı tavsiye ederiz.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi kapsamında şubesiz olarak kredi kullanmış olursunuz. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu krediden faydalanabilmeniz için Halk Bankası’nın maaş müşterisi olmanız gerekmektedir. Peki, Halkbank müşterisi olmak için ne yapmak gerekir?

Halkbank müşterisi olmak için ne yapmak gerekir?

Halkbank müşterisi olmak için Halkbank’ta herhangi bir hesap açtırabilir, Halkbank’tan kredi kredi kartı alabilir ya da maaşınızı Halk Bankası’na taşıyabilirsiniz. Bordro24 kampanyası kapsamında Halkbank’tan anında kredi kullanmak istiyorsanız bankanın maaş müşterisi olmanız şarttır. Peki, Halkbank maaş müşterisi nasıl olunur?

Halkbank maaş müşterisi nasıl olunur?

Emekli iseniz maaşınızı başka bankaya taşımak için SGK müdürlüklerine müracaat edebilirsiniz. Bundan daha kolay bir yöntem ise e-devlet kapısı üzerinden emekli maaşı taşıma işlemidir. Diğer maaşlı çalışanlar da maaşlarını aldıkları banka şubesine müracaat ederek maaşlarını başka bankaya taşıyabilirler. Bankanın maaş müşterisi olduktan sonra bu kampanya kapsamında Halkbank anında kredi kullanımı yapabilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

5 yorumlar

 1. Avatar

  Merhaba Halk Bankası Bordrolu müşterisiyim. Kredi başvurularım kredi notum düşük diye red cevabı geliyor. Maaşımı aldığım halde kredi çekemiyorum. Kredi kapatma talebim ve borç kapatma talebim var ama kredi alamıyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Saygılar

 2. Avatar

  Merhabalar bankanızla maaş anlaşmamız bulunuyor hala ihtiyaç kredisini ödüyorum kredi öderken bank 24 ile ikinci krediyi çekebilir miyim 10000 tl

 3. Avatar

  Kredi başvurum onaylandı şubeye gitmeden hesabıma kredim yatırılabilir mi maaş hesabıma

 4. Avatar
  RACİYE AKBAŞ

  Halkbank müşterisiyim emekli ilk defa ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum şubeye gitmeden maaş hesabıma kredim yatarmı bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler raciye Akbaş

  • Avatar
   AnındaKrediler

   İnternet bankacılığı şifreniz var ise şubeye gitmeden kredi kullanabilirsiniz Raciye Hanım. Tabi kredi skorunuzun uygun olması şartıyla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir