Anasayfa / Krediler / Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi
Hac Umre Bedeli Faizsiz ihtiyac Kredisi
Hac Umre Bedeli Faizsiz ihtiyac Kredisi

Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi


Ülkemizin önde gelen kamu bankalarından birisi olan Halkbank, müşterilerine çeşitli krediler sunuyor. Avantajlı vade-faiz oranlarıyla dikkat çeken Halkbank, yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası çıkardı. Bu kampanyanın adı Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi olarak belirlenmiş. Bu kampanyada Halkbank ve T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ortak çalışmasını görüyoruz. Hacca ya da umreye gitmek isteyip de nakit sıkıntısı yaşayan insanlar için çıkarılan bu ihtiyaç kredisi sıfır faiz oranıyla dikkat çekiyor. Bu yazımızda Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Yazımızda Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi özellikleri, vade – faiz oranları, Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç kredisi ödeme seçenekleri gibi konularda bilgi bulabilirsiniz.

Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi ve Özellikleri

Halkbank Hac ya da umreye gitmek isteyen kişilere faizsiz hac kredisi ya da faizsiz umre kredisi sağlıyor. Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi özelliklerini sıralayalım:


  • Hac kredisi veya umre kredisi adı altında verilen bu kredi için faiz uygulanmıyor,
  • Faizsiz hac kredisi ve faizsiz umre kredisi için 4 ay vade yapılıyor,
  • Faizsiz hac kredisi veya faizsiz umre kredisi miktarı, uçak biletleri ve konaklama masrafları tutarına göre belirlenebiliyor.
  • Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi için kredi tahsis ücreti alınmıyor,
  • Faizsiz umre kredisi ya da faizsiz hac kredisi için aylık eşit taksitli ödeme planı uygulanıyor.

 

Kimler Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi Alabilir?

Bu krediyi hac ya da umreye gitmek isteyen ve Halkbank kredi verme şartlarına uyan herkes alabiliyor. Düzenli bir geliriniz olması ve bunu belgelemeniz, kredi notunuzun uygun olması gibi koşulları sağlıyorsanız Hac – Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi alabilirsiniz. Bu krediyi yalnızca hac ve umre masrafları için kullanabilirsiniz.

Umre için Faizsiz kredi veren bankalar


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir