Anasayfa / Krediler / Garanti’den Anında Hesaba Geçen Bayram Kredisi
garanti bankası bayram kredisi

Garanti’den Anında Hesaba Geçen Bayram Kredisi


Garanti Bankası her yıl düzenlediği bayram kredisi kampanyasına 2018 yılında da devam ediyor. Banka, bayrama özel faiz oranlarıyla müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bu yazımızda Garanti Bankası’nın bayram kredisini inceledik. Garanti Bankası bayram kredisi 2018 kampanyası hakkında detaylı bilgi edinmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Garanti Bankası 2018 bayram kredisi

Garanti bankası bayram kredisi kapsamında uygun faizlerle ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kampanyanın faiz oranları %1,29 başlıyor. Garanti bayram kredisinin diğer özelliklerini şöyle sıralayalım:


  • Bu kredi kampanyasında 48 aya kadar vade yapılıyor. Kredi faiz oranları aylık %1,29’dan başlıyor ancak kullanacağınız kredi miktarına göre bu oran değişebiliyor.
  • Garanti Bankası bayram kredisine banka şubelerinden, Garanti cep uygulamasından, garanti internet şubesinden ya da Garanti web sayfasından başvurulabiliyor. Mobil uygulama ve internet üzerinden en fazla 25 bin TL’ye kadar bayram kredisi başvurusu yapılabiliyor. Şubelerden bayram kredisi kapsamında yapılacak başvurular için bir üst sınır bulunmuyor.
  • Garanti Bankası müşterilerinin bayram kredisi başvuruları kabul edilir edilmez müşterilerin hesabına yatırılıyor. Bayram kredisinin anında hesabınıza yatabilmesi için Garanti Bankası müşterisi olmanız ve Garanti internet şifresi edinmiş olmanız gerekiyor. İnternet bankacılığı şifrenizle Garanti Cep uygulamasına ya da Garanti internet şubesine giriş yaparak bayram kredisi başvurusu yapabilir; kredinizi anında kullanabilirsiniz.
  • Garanti Bankası tüketiciye verdiği kredinin %0,5’i kadar tüketiciden kredi tahsis ücreti alıyor. Bununla birlikte ihtiyaç kredisinin müşteriye yansıtılan aylık faiz tutarının %5’i kadar BSMV; %15’i kadar da KKDF vergisi yine müşterinin tüm taksitlerine ekleniyor. Yani bu vergiler de tüketiciye yansıtılıyor
  • Müşteriye hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bu kredi kampanyası için de geçerli. Müşterinin yaşına, sağlık durumuna, cinsiyetine ve kullandığı kredi tutarına bakılarak belirlenen hayat sigortası primi yılda bir olarak müşteriden alınıyor.

Garanti Bankası bayram kredisi başvuru kanalları nelerdir?

Garanti Bankası anında bayram kredisi başvurusu için Garanti cep uygulamasını, garanti internet şubesini ya da Garanti web başvuru sayfasını kullanabilirsiniz. Banka müşterileri anında bayram kredisi başvuru yapmak için Garanti cep uygulamasından ya da internet şubesinden giriş yapabilirler. Böylece kredi başvuruları onaylanır onaylanmaz kredilerini anında kullanabilirler. Banka müşterileri için Garanti Bankası anında bayram kredisi başvurusu için tıklayınız.

Diğer tüketiciler bu bağlantıya tıklayarak Garanti Bankası anında bayram kredisi başvurusu yapabilirler.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir