Anasayfa / Bankalar / Garanti İnternet Bankacılığı Şifresi Alma
Garanti İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Garanti İnternet Bankacılığı Şifresi Alma


Garanti Bankası şubesiz bankacılık kanallarını günden güne iyileştiriyor. Şubesiz bankacılık sayesinde insanlar bankacılık işlemlerini zaman kaybına uğramadan yapabiliyor. Bu yazımızda Garanti Bankası’nın internet bankacılığı hizmeti hakkında sizlere bazı bilgiler verdik. Garanti internet şubesi nasıl kullanılır? Anında Garanti internet şifresi nasıl alınır? Garanti internet şifresi nasıl alınır? Garanti internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

Garanti internet şubesi nasıl kullanılır?

Garanti Bankası’nın şubesiz bankacılık kanallarından biri olan internet şubesini kullanabilmeniz için Garanti Bankası’nın müşterisi olmanız ve internet şifresi edinmeniz gerekmektedir. Peki, anında garanti internet şifresi almak mümkün müdür?


Anında Garanti internet şifresi nasıl alınır?

Anında Garanti internet şifresi almak Garanti Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden mümkündür. Anında Garanti internet şifresi almak için bu bağlantıya tıklamanız ve talimatları uygulamanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayıp internet şifresi alma

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333’ü arayıp sizinle diyaloğa geçen temsilciye internet şubesi giriş şifresi almak istediğinizi söyleyerek kolayca şifre edinebilirsiniz. Diğer bankaların müşteri hizmetleri numaraları için ” Tüm Bankaların Müşteri Hizmetleri Numaraları ” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Garanti internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

Garanti internet şubesi ile yapılabilecek işlemler şunlardır:

  • Garanti Bankası’ndaki hesaplarınızı her an kontrol edebilir bütün hareketleri anında görebilirsiniz.
  • Mesai saatlerine bağlı kalmaksızın istediğiniz zaman internet şubesini kullanabilirsiniz.
  • Para transferi işlemleri, fatura ödeme, vergi ödeme, ceza borcu ödeme, kredi taksiti ödeme, kredi kartı borcu ödeme gibi işlemleri her an yapabilirsiniz.
  • Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Mevduat hesabı açabilir ya da mevcut hesabınızı kapatabilirsiniz.
  • Döviz, altın, fon alış satışı yapabilirsiniz.
  • Borsayı takip edebilirsiniz. Paragaranti aracılığı ile uzmanlardan yatırım tavsiyeleri alabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

İçindekiler1 ENFLASYONA ENDEKSLİ VADELİ HESAP NEDİR?1.1      ENFLASYONA ENDEKSLİ KAZANDIRAN VADELİ HESAPLAR HANGİ PARA BİRİMLERİNDEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir